Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon lenézik az embert a hazaszeretet miatt?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy én csak 17 éves vagyok de már tapasztalom, hogy Magyarországon sajnos az átlagember valamilyen oknál fogva lenézi azt aki szereti a hazáját.


Pl. engem, pedig annyi a bűnöm csak, hogy szeretem a hazámat, fontos értéknek tartom a hagyományőrzést, járok Kárpátia koncertekre és skinhead vagyok.


És tapasztalom ezt mindenhol.

Az utcán, a buszon és az iskolában a tanárok is csesztetnek emiatt.


Mi az oka annak, hogy az átlagpolgár ennyire elhatárolódik a hazaszeretettől? Ilyen nagy hatással volt az emberekre a liberalizmus?



2018. jún. 4. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

"fontos értéknek tartom a hagyományőrzést, járok Kárpátia koncertekre és skinhead vagyok"

Anyám, ennek az országnak teljesen vége. :D:D:D

2018. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem a hazaszeretettel van probléma, hanem azzal, hogy miként értelmezzük azt. Tökéletesen definiáltad saját magaddal azt a réteget, aki a radikális oldalt testesíti meg. Az emberek többsége ezt megveti, főleg, hogy a világ egyre liberálisabb - nem liberális, csak bizonyos szemszögből liberálisabb. Magyarországon amikor szóba kerül a nacionalizmus, akkor pontosan egy borotvált fejű, kigyúrt, Kárpátiás, rasszista, homofób, transzfób, antiszemita, "éljenszálasi", "szobrothorthynak", "vesszenatrianon", "igazkeresztényvagyok" típusú emberre asszociálunk - ami egyébként nem véletlen, hisz valóban ez a mai magyar radikalizmus. Elhiheted, ha mondjuk az LMBTQ felvonuláson kavicsdobálás helyett, a romák üldözése és és lenézése helyett, a magyar nép kiválóságának és felsőbbrendűségének hangoztatása helyett szociális munkákat vállalnátok, segítenétek a rászorulókat, elfelejtenétek a "turbómagyarkodást", akkor máris jobb fényben tűnnétek fel.
2018. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Majd fiam pár év múlva,ha kézhez kapod az első fizetésedet,vagy 10 év múlva,mikor fizetheted az albérlet,majd akkor megnézem mit fogsz szeretni..
2018. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Az emberek amúgy joggal nézik le a szélsőséges nacionalizmust,aminek a vége a nácizmus.
2018. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A skinheadségtől én is elhatárolódok teljes mértékben, de amúgy a hazaszeretet lenézése tényleg egy létező jelenség.
2018. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a hazaszeretethez annak, hogy skinhead- e valaki és jár- e Kárpátia koncertre?
2018. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!