Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Gyurcsány már nem is tagadja azt, hogy az Európai Egyesült Államok létrehozását támogatja?

Figyelt kérdés

Ami persze Magyarország végét jelenti.


https://www.youtube.com/watch?v=kcemlGUhW30


2018. jún. 5. 11:35
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
57%

"Szomorú ha ezt el kell magyarázni."


Szomorú, de ez van. Szóval akkor elmagyarázod?

2018. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
57%
Minden értelmes ember támogatja, nem csak Gyurcsány.
2018. jún. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%

"Ami persze Magyarország végét jelenti."


Miért is?

2018. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%

Az Európai Egyesült Államok létrehozása a korlátlan migrációt vonná maga után, amibe beleszólnunk, elhatárolódnunk nem lehetne.

Én ezért nem támogatom, ahogy Európában már egyre többen ezen az állásponton vannak, ahogy a különböző választások igazolják.

2018. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
35%

" Indokold már meg mégis miként jelentené Magyarország végét."


Nem jelentené a végét viszont átalakulna jelentősen ami sok esetben kedvezőtlen lehet. Röviden azért mert megszűnik a szuveneritás. A magyar parlament tulajdonképpen önkormányzatként működne, ennyi lenne a hatásköre.


Ez azért rossz mert ha születik egy döntés ami kedvezőtlen ránk nézve( Az USA-ban sok ilyen probléma van) nem lehet majd tenni ellene semmit, leválthatatlan hatalomközpontú rendszer jönne létre, amiben egy ország álláspontja mit sem érne.(Lényegében ez volt a Brexit egyik fő oka is)

2018. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Az Európai Egyesült Államok létrehozásának szükségszerűen!!! és kényszerűen!!! a nemzeti kultúrák háttérbe szorítása majd eltörlése lesz az eredménye. Az összes nemzetállammal együtt Magyarországon is meg fog szűnni az ami létezésének lényege.

A határok persze meg fognak maradni de már valami egészen mást fognak határolni.


Sajnálom hogy ezt egyesek nem értik vagy szerintem csak nem akarják érteni! (vagy el akarják hallgatni!)

2018. jún. 5. 15:01
 17/36 anonim ***** válasza:
86%
Jó reggelt kivánok. Már a 2014-es EP választáson is nyíltan kiállt mellette. Mi ezzel a probléma? Csak azt mondja amit Macron/Merkel. Semmibe nem nézem Gyurcsányt, de ő legalább ebben a nézetében konzekvensen kiáll Orbánnal szemben, aki 3 éve még Európa legnagyobb mecsetét akarta felépíteni Budapesten.
2018. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező, az a helyzet, hogy itt a 21. században sokakat már nem érdekel a nemzeti duma. Engem nem érdekel, hogy lesznek-e nemzeti határok.


Tudom hogy sokan nem így gondolkodnak, és nem bántom őket érte. Te is fogadd el hát, hogy engem nem érdekel a magyarság mint nemzet.

2018. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy húsz felkiáltójelet használsz nem lesz alátámasztva az állításod.


Egyébként mutassátok már meg az Európai Egyesült Államok egzakt koncepcióját, mert nekem még nem volt hozzá szerencsém, de ti biztos láttátok, ha ennyire ellenzitek. Pontosan milyen jögkörök lennének elvéve a tagállami kormányoktól és lennének átadva egy szupernacionális európai kormánynak? Pontosan hogyan lenne és ki által kinevezve az európai kormány? Mert csak annyi, hogy létrehozunk egy szövetségi államot az EU-ból, és ezért elveszik a kultúra!!!!! elég kevés. Az EEÁ megalakulása amúgy nem egyik napról a másikra lesz megalakítva. Ez egy folyamat, ami elkezdődött az EU és elődei megalakulásával és máig tart. Folyamatos az integráció mélyülése, egy lépcső volt például az euró, egy másik a lisszaboni szerződés. Szerintem az irány egyértelmű, akinek nem tetszik az persze távozhat, mint a UK.

2018. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

Konkrétan mi az ami aggaszt téged? Az úgy elég általános hogy "a nemzeti kultúra megszűnne". Betiltanák a néptánccsoportokat, vagy hogy képzeled el?


Gyurcsánynak ez az egyetlen épkézláb gondolata van...

2018. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!