Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Gyurcsány már nem is tagadja azt, hogy az Európai Egyesült Államok létrehozását támogatja?

Figyelt kérdés

Ami persze Magyarország végét jelenti.


https://www.youtube.com/watch?v=kcemlGUhW30


2018. jún. 5. 11:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező! Az EU eredetileg az USA európai megfelelője volna.

És azért működik ilyen esetlenül, mert sok tagország úgy vesz ebben részt, hogy csak addig kér belőle, amíg az hasznot hoz. Pl Magyarország.

2018. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
51%

31, Wbiker.


Ezt a sületlenséget meg honnan vetted? Nézz utána, semmi ilyesmiről sz sem volt.

2018. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Elég baj az hogy támogatja. Saját népszerűtlensége miatt az ügy nem lesz túl népszerű...
2018. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
32, privátban válaszoltam.
2018. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Wbiker.


Hiába szeretnéd, a véleményed NEM változtatja meg az EU alapszerződését, és hogy eredetileg mire alapult.


NÉZZ UTÁNA! Már ha eleve nem voltál tisztában vele. És ne terjeszd a SAJÁT véleményed objektív tényként. Mert az csalás, megtévesztés, akárhogyis nézzük. Akármilyen okból is teszed.


Magánüzenet nem érdekel.

2018. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Válaszodat látva az az érzésem, nem nekem kellene utánanéznem annak, hogy milyen céllal vetődött fel eredetileg az EU ötlete. Hogy mi lett belőle, az egy következő történet.


Sajnálom, hogy nem érdekel a magánüzenet. Így a válaszomhoz nekem is meg kellett szegnem az oldal szabályait.

2018. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!