Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen munkaerőhiány? Nincs...

Milyen munkaerőhiány? Nincs ez egy kicsit elferdítve?

Figyelt kérdés
Milyen munkaerőhiány az mikor, még egy konyhai kisegítő, vagy bármi más nem kvalifikált szak betöltése előtt is majdnem versenytárgyalás van kiírva. A jobmonitor és egyéb álláskereső portálokon regisztáltak közül még egytől sem hallottam, hogy visszajeleztek volna. Az 54 ezer forintos közmunkára bekerülni is művészet...A nívósabb munkahelyek Fidesz iránti elkötelezettség nélkül nem elérhetőek. Úgy tűnik volna itt munkaerő dögivel, csak rossz a koncepció...

2018. jún. 6. 09:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80 ezerért Pesten lassan már normális szobát se nagyon kapsz. Amúgy se értem, miért kéne kevés pénzből egyedül lakni, főleg frekventált helyen.
2018. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Maglódi úti munkásszálló gyerekek. Napi 1500, havi 38000. Nem egy körfolyosós cigánybarlang. Milyen "pesten sok a lakhatás"? 1500ft
2018. jún. 6. 23:14
 23/26 A kérdező kommentje:
Azért ha a türhő bugris parasztja nem egy osztályonfelüli helyre vágyik hanem kulizni akar, meg fürdeni mindennap és télen meleg helyen aludni, ne hamukázzatok már nekem a pesti lakhatásról senki, mikor 12 évig dögöltem munkásszállókon fillérekért! A Maglódi út igen igényes és havi lekötésben 38-ból megúszható. Vidéken ezért 3 napot tudsz elélvezni.
2018. jún. 6. 23:20
 24/26 A kérdező kommentje:

Szerencsére már ósztriában alszom, és megérte az a 3 év kőkemény ipari iskola villanyszerelőként, mert azért a 2 miska kis túlórával beszalad, meg van fűnyírás pluszba, is mert 30 helyen 1 nap alatt ledúrod a füvet, az egy közmunkás fél éves keresete az orbáni rendszerben...

A kezdőknek mondtam Maglódi út. Pesten olcsóbb a szállás mint bárhol az országban és a világon.

2018. jún. 6. 23:26
 25/26 anonim ***** válasza:

Egyik kérdésem itt a GYK-n az volt, hogy hova vezet az országban ez a mérhetetlen hazudozás.


Na látjátok, pl. ide. Mindenhol hazudnak, de az igazság az, amit ide tapasztalatból leírtatok.

2018. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A felhasználó ***** válasza:
Az az 1500 most már 2500.
2018. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!