Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz, csak szerintem rossz?

A fidesz, csak szerintem rossz?

Figyelt kérdés

Aki fideszt, vagy egyéb pártot támogat, az írja le a korát is.


(Felmérés)



2018. jún. 7. 18:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
Én nem becsülöm le őket, semmit nem csinálni sokkal hasznosabb dolog, mint baromi nagy károkat okozni. Volt már erre is példa.
2018. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Rühes fidesz
2018. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a felmérést már lezárták.
2018. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
22%

Én a Fideszre szavaztam átértékeltem lehetőségeimet és így döntöttem.

A Degenerált Koalícióra azért nem akartam szavazni mert Gyurcsány és a programja röhejes eltörölné a rezsit szegény ember aki ígérni sem tud...

Az LMP meg túl liberális

A jobbik az fasiszta és Vona kiment közel keletre haverkodni a szürke farkasokkal tök jó de mi nem tárgyalunk terroristákkal + Farkas Gergely a választás előtt le akarta fizetni az lmp politikusát hogy lépjen vissza amely egy újabb mínusz volt...

2018. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
21%
18 F
2018. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Demszky Gábor!


Ajánlom figyelmedbe ezt a videót:


[link]

2018. jún. 7. 22:15
 17/28 anonim ***** válasza:
46%
A Fideszben az a rossz, hogy gátlástalanok. Nem tudja az ember, hogy meddig mennek el. Mert az látszik, hogy nyolc éve tapogatóznak, és most áprilisban bizony elég jelentős visszaigazolást és mellé gyakorlatilag teljhatalmat kaptak. Tehát hiába vannak aránylag rendben a gazdasági mutatók ha közben meg az van, hogy lehet, hogy két-három hónap múlva meg egy szempillantás alatt megszavaznak egy szüségállapotot, és bevezetik a totális diktatúrát. Lehet mondani, hogy ez valószínűtlen, meg a külső tényezők, de a lehetőség akkor is megvan, és az azért elég rossz, hogy csak Orbán jóindulatán múlik, hogy megtörténik-e a dolog.
2018. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Szerintem rohadt nagy hazugság azok a statisztikák. Független külföldi felmérésekből látszik hogy itthon nagyon siralmas a helyzet. Ha a nemzetközi szempontokat nézzük, akkor a sajtószabadság is annyira el van folytva mint egy enyhén diktatúrikus országban. Románia lassan lehagy minket szinte minden szempontból, és kb Bulgária felett és félig-meddig Románia felett állunk jelenleg. Csak ott az a különbség hogy a rendszerváltás óta mi mondhatni lefelé süllyedünk, addig Románia nagyon lassan, de felfelé.
2018. jún. 7. 23:55
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak szerinted, hiszen a szavazók fele, más pártra adta a voksát. A fele viszont rájuk, szóval, a "fél ország" szerint rossz, a másik fele szerint meg jó( vagy legalábbis, a legkisebb rossz).
2018. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"A fele viszont rájuk, szóval"


A fideszes feléből vonjuk ki a román, ukrán vendégszavazókat, a másik feléhez meg adjuk hozzá a külföldön dolgozó magyarokat akik nem szavazhattak...

2018. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!