Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha még ugyan jogosan nem...

Árokpart kérdése:

Ha még ugyan jogosan nem avatkozik bele a Magyar Nemzeti Bank a gyenge forint miatt, viszont ettől függetlenül ha még jelentősen gyengülne a forint az emberek tüntetnék ellene nem?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye erről. Teszem azt ha még ennél is sokkal jobban gyengülne az emberek viszont nem hagynák szó nélkül. Igaz és jogos, hogy az exportnak és nyári időszak révén a turizmusnak jó, de az átlagember mindennapjaiban azért hozhatna megélhetési nehézségeket a gyengülés.
2018. jún. 8. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem tüntetnének. Ilyen kis változások aligha okoznak bárkinek is megélhetési nehézségeket. Pláne, hogy valószínűleg ez átmeneti.
2018. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek többségének fogalma sincsen, hogy kik álltal,miként alakul és alakítható a forint árfolyama.
2018. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tüntetnék ellene, nézném, ahogy az EUR és USD alapú megtakarításaim árfolyama szépen megy fel HUF-ban.
2018. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fog senki sem tüntetni, mert amíg van fizu, nyugdíj és társai, addig mindenki elvan. Az általános morgás csak egymás közt fog menni ("Megint drágább lett ez-az-amaz...").
2018. jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem halottam sohasem tüntetésről, ami árfolyam kérdésről szólt.
2018. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyurcsány ellen tüntettek, pedig az öszödibeszéd egy ártalmatlanság volt ahhoz képest ami nap mint nap zajlik most...
2018. jún. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!