Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj, hogy a kormány...

Miért baj, hogy a kormány próbál tenni a bevándorlóbarát civilszervezetek ellen a Stop-Soros törvénnyel?

Figyelt kérdés

Szerintem a Stop-Soros is elég enyhe, hiszen csak leszabályozni akarja ezeket a szervezeteket és nem blokkolni a működésüket.

Alkotmánymódosítással kellene nyomatékosítani,hogy nem működhet olyan szervezet, ami bevándorlást támogat.



Az esetnek komoly visszhangja lett, külföldről is kritikák érték az elképzelést.De, jellemzően csak olyan országok vezetésétől, ahol a migráns egy szent tehén, a bevándorlóbarátság pedig egy dekadens divat,hóbort.


2018. jún. 10. 18:12
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
4%

49.

Igen, a falu lakosságának minden oka és joga -morális értelemben- megvan "elüldözni" a közéjük nem illőket. A közösség egységének a jogán. Engem is, ha ott születtem, és nem tartom be a köz által elfogadott normákat. Tudomásul kell venni -nekem is, ha úgy viselkedtem- és el kell takarodni -nekem is, ha nem AKAROK megfelelni a normáknak-. Ha meg látják rajtam, a közéjük születetten, az erőlködést, az akaratot, akkor a SAJÁT k9zösségem elfogad és elnézi a fogyatékosságomat, legyen az akármi is. Látni erre példákat minden faluban.


A papír az csak papír, nem biztosíthat semmit. Akit nem fogadnak el valahol, menjen máshova, esetleg haza. Nem hiszem, hogy azokban az országokban, ahonnan ezek a papíron menekültek származnak és többezer kmeket menekültek PONT Mo-ra, másként lenne, hogy az ő hazájukban akár még a szomszéd falujukban is -ahol azonos nyelv-kultúra van- fenntartás nélkül fogadnák őket gyüttmentként. Pláne, hogy másképpen viszonyulnának ahhoz, aki közülük pénzért vendégül látna messziről jött idegeneket. Pláne, a világvégéről PONT hozzájuk "menekülteket".


Mindegy; látom én, nem érted, miről van szó.

2018. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
94%

"a falu lakosságának minden oka és joga -morális értelemben- megvan "elüldözni" a közéjük nem illőket"


Ez már nagyon beteg. Te olvasod is amit írsz? Néhány, legálisan itt tartózkodó, ellenőrzött család számára adtak volna szállást egy pici időre. Erre tényleg lincshangulattal kell reagálni? És valóban azt gondolod hogy erénye egy közösségnek az ha azonnal csípőből tüzelnek mindenkire aki nem olyan színű mint ők?


Ja és természetesen ez egy igazi, "keresztény" közösség. Aha.


Ez rettenetes. Komolyan.

2018. jún. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

52-es!

Sajnos ezt okozza a kormányzati agymosás.

Nemcsak a migránsoktól való rettegést, hanem az állam intézményrendszerében való bizalom vesztését is hiszen, ha közbiztonsági veszélyérzet van, akkor normális esetben a rendőrséghez kell fordulni és nem lincselni - ezt a fidesz nem bánja annyira, mert a Vezérben való hit pótolja: OV megvéd minket.

2018. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj :D


Sok pénzük van benne és azért megy a hiszti...

2018. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
50%

52.


Látom, sikerült egy -azaz 1- mondatot kiragadni abból, amit írtam.


Talán, ha lesz elég időd, a maradékot is el lehetne olvasni, és gondolkodni rajta.

Még akkor is, ha valahol abból élsz, hogy "vendégül" látsz idegeneket, vagy te osztod el, hogy mások kárára hol lássanak el vagy nyaraltassanak nem turistákat.



Az biztos, hogy te nem "beteg" vagy, mint ahogy engem cimkézel, hanem valami más. Pszichológiát nem sokat tanultál, az biztos. Vagy esetleg speciális helyen.

2018. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kára van a falunak abból, hogy a panzióban legálisan itt tartózkodó emberek laknak?
2018. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, a falu lakosságának minden oka és joga -morális értelemben- megvan "elüldözni" a közéjük nem illőket."


A német turistát is aki megszáll a panzióban, vagy a hollandot, aki házat vesz a faluban? Vagy engem, mert olyan furcsa a hajviseletem? És ki dönti el, hogy odaillő vagy sem valaki? A falugyűlés?

2018. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

55:

Szerintem te nem olvasol jól a sorok között.


Adott volt egy kupac menekült, akik státusszal rendelkeznek, törvény szerint. Pont. Volt egy panziós, aki a saját panziójába beengedte volna, hogy ingyen vagy hogyan, az ő dolga, az övé a panzió.


Erre a faluban kitört a pánik hogy mindmeghalunk, jönnek a feketeszájúak és kiirtják a családunkat meg felrobbantanak mindenkit... kb.


Mégegyszer kérdem, szerinted ez teljesen rendben van?

2018. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!