Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb válság? 8 év után? Nem...

Újabb válság? 8 év után? Nem vagyok összeesküvés elméletek híve, de nekem ne mondja senki, hogy ez nem kreált dolog.

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 12:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nincs válság. Hol olvastad, hogy van?
2018. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
20180605_Orban_es_Soros_is_valsagot_var_itt_a_veg
2018. jún. 11. 12:58
 3/22 A kérdező kommentje:
2018. jún. 11. 12:59
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem 8, hanem 10, mivel 2008-ban volt legutóbb. A kapitalista rendszerbe pedig bele van kódolva, hogy 10-12 évente egy kisebb-nagyobb válságon megy keresztül, szóval ez teljesen reális.

De tudod mit? Teljesen igazad van, már megint az illuminátik tesznek kereszteb az Árja Magyaroknak.

2018. jún. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%

Lehet, hogy kreált, ahogyan minden válság az volt korábban is.

De az, hogy a jeleket felismeri egy vezető és megpróbál elébe menni a költségvetés meghatározásakor, az nem azt jelenti, hogy ő okozná a válságot.

Az előző válságnak is voltak jelei bőven. A szakemberek évekkel előtte mondogatták, hogy túlságosan sok hitel van kint a piacon stb. stb. MAJD VALAMIKOR ennek meg lesz a hatása, kára, következménye. Azt senki nem tudta megmondani, hogy pontosan mikor.

Azonban azok a kormányok, amiknek stabil volt a gazdálkodásuk, erős a gazdaságuk, azok könnyebben átvészelté, míg amelyiknek gyenge és sok devizahitellel terhelt, mint a mien, az pedig nagyon ráfázott.

Gyurcsányékat még az eu-s és más szakemberek is figyelmeztették kintről, mekkora kockázatot jelent a devizahitelek ekkoráre nőtt mértéke, de nem hallgattak rájuk.

Azok a gazdaságban érdekelt emberek, akik msok kárán nyerészkednek vagy éppen egy válság okozta káoszban tudnak pénzt szerezni maguknak, azok bizony mindig mindent megtettek azért, hogy az a válság ki is robbanjon.

Nem kell feltétlenül olyan nagy válságra gondolni, mint a 2009-es, elég az, ha elkezdenek megnőni a kamatok, ha tovább gyengül az euro, akkor az viszi lefelé a forintot, ha az usa ténleg nem enged be autókat a piacára amiket itt gyártanának le nálunk vagy éppen valamilyen másféle gazdasági döntés a nagyhatalmaktól, ami a mi kis gazdaságunkra nagy hatással lenne.

A költségvetés tervezete nem arról szól, hogy baj van, hanem arról, hogy HA esetleg baj lenne, akkor az NÁLUNK ne okozzon olyan gondot, mint pl. a 2009-es válság okozott akkor.

2018. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Második...ha szerinted is jó ez így akkor sajnállak és vegetálj te a többi 999999 honfitársad helyett. :) Ez ,hogy 10-12 évente számítani kell rá olyan,mint a modern autók pl. Szerinted egy kocsinál normális,ha rendeltetés szerű használat mellett 2-3 évente nonstop szervízbe kell vinni nem kopóalkatrészek miatt? Úgye,hogy nem... Aztán nekem ne gyere azzal,hogy ez 2 külön dolog mert csak a példa kedvéért írtam. Azzal sem,hogy mondjak jobb rendszert tőle,mert nem az én tisztem. Ha nem a sok okosnak akik olyan pozícióban vannak. :) Ha meg már árja megyarozol had idézzem a főnököd:


[link]


A magad fajta nem fog hiányozni ne aggódj. :)

2018. jún. 11. 13:28
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Lehet hogy az lehet hogy nem. De nem baj ha felkészülnek rá
2018. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Persze nem is itteni szinten gobdoltam arra,hogy kreált.Hanem magasabb. :)
2018. jún. 11. 13:40
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Amikor a fideszes kérdező együtt retteg Sorossal ugyanattól...


egyébként nem nyolc az, hanem 10, ha pedig az eurózóna válságát nézzük az csak 2013-ban ért véget, akkor meg 5 bár gondolom, bizonyos körökben 2010-ben végét ért a válság, a nyolc szűk esztendő után.

2018. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Anyád a fideszes. :D
2018. jún. 11. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!