Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rightpedia (magyar metapédia)...

Rightpedia (magyar metapédia) szerkesztőséghez, miként csatlakozhatok?

Figyelt kérdés

Kompetens vagyok reá teljességgel.

Keresztény vagyok ,hungarista stb ,értek is hozzá.

Láttam ,hogy a' színvonal helyenként ingadozó és további cikkeket is tudnék hozzája tenni.


Példáól mondok egyet ,amikór a' paráznaságokat tárgyalják és kereszténységre hivatkoznak aztis meg kéne magyarázni ,hogy önmegtartóztatással és paráznaság kerülésével a' nemiség éppen ,hogy több lesz ,nem kevessebb.

Na mindegy elkanyarodtam ,meg van ,hogy nem pontossak pl zsidót nem zsidónak vagy nem zsidót zsidónak tévednek.

(Alapvetően a' fenotípusok ismerete nélkűl nem lehet ezt jól meghatározni ,mert félre értelmezhet bizonyos testi jegyeket az illető.)

Vannak kissebb hibák ,tudnék javítani az oldalon ,időm van.



2018. jún. 11. 20:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem "trollkodom", ha nem is akarsz komolyan venni nem is válaszólj kérlek! A' jellemtelenség távol áll tőlem.

Valaki nem tudja ,hogy lehetek tagja ,vagy ,hogyan írhatok nékik?

2018. jún. 11. 21:49
 12/13 A kérdező kommentje:

9-es!

Igen ,de az előázsiai (taurid) a' kedves miniszterelök úr.

Ő "fajmagyar" típusba tartozik ,pl Árpádháziak is (ami Menróttól van) .

Logikai sorrendbe csatlakozásig a' Magyarságba beépűlő elemeket fogom sorólni.

Taurid és pamíri(iráni) ,pamírituránid és turánidpamíri,turnoszibrid,északpontusi "fekete tenger mediterrán típusa",kaszpi ,keletbalti és keletdinaroid ,keletalpesi. A' Magyar szittya eredetű ,nem árja és nem is ugor ,nem latin ,de mediterrán jellegű teljessen europid ,minimális "mongolid" hatással.

A' föltételezés is rossz ,hogy ellennénk vegyűlvén itt csak roszindulatú propaganda!

Kb 60%-unk ,ha nem több ilyesféle elemekből áll.


De válaszóljatok már, ha tudok az Isten szerelmére!!!!!

2018. jún. 11. 22:15
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"De válaszóljatok már, ha tudok az Isten szerelmére!!!!!"

Válaszoltam. Az, hogy faltól falig tartó nemzeti bődületedben nem olvastad el, nem az én bajom.

Belépsz a kezdőoldalra, itt van:

[link]

Elindulsz a jobb oldalon. Jobb, érted, az az oldal, amelyiket még te is ismered. A másik oldal nem is létezik. Na, ott nézelődsz, míg meglátod Széchenyi Istvánt, nincs eldugva. Nem tudom, ő most népnemzethy körökben hős vagy áruló, de csak felismered. Fölötte van egy kék szöveg, arra rákattintasz és ezt találod:

[link] hu-Rightpedia:Bejelentkez%C3%A9s

Mondhatnám azt is, hogy olvasgasd a kezdőoldalt, amíg találsz bejelentkezésre utaló sort, de tudom, ez túl bonyolult kérés lenne.

2018. jún. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!