Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet úgy belépni...

Miért nem lehet úgy belépni egy íjászkodó hagyományőrző egyesületbe hogy ne kapjak mellé politikai oktatást is?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az íjászkodás akár lóháton is, elmentem egy egyesületbe (nevet nem akarok mondani) és kb egy hónap után kiutált mindenki csak azért mert szerintem nem vagyunk itt 50 ezer éve a Kárpát Medencében, mert szerintem nem építettünk piramisokat, nem tartom a magyar nyelvet ősnyelvnek stb és kb az íjászkodás mellett egész végig folyt a politizálás, tiszta olyan érzésem volt mintha egy pártba léptem volna be. Miért nem lehet politika mentesen hagyomány őrizni?
2018. jún. 12. 15:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

Ez kicsit olyan, mint azt kérdezni, hogy miért nem lehet úgy belenyúlni egy méhkasba hogy ne csípjenek meg.


Tudni illik, a neonácik, a saját tudatlanságukat, és irracionális idegengyűlöletüket,hagyományőrzéssel és hasonlókkal szeretik igazolni.

Evidens hogy egy ilyen klub tele van velük.

Én is íjászkodtam egy darabig, de direkt ezért kerültem az ilyeneket.



Herr Oberstfeldwebel takács, mielőtt felhergelnéd magad azon hogy nem mindenki a mein kampfon szocializálódott...

Okés hogy neked ez a véleményed, szerintem is mencik ezek az ősi idegenes izék, de ne csapj már át hittérítőbe plz.

Köszke ^^

2018. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%

#11

Bunkókám, honnan tudod mi a véleményem azon kívül, hogy azt írtam neki, olvasson a émában és akkor ellent tud nekik mondani?

Nem ártana elolvasni a szöveget, ha már reagálsz rá.

ha elég, hogy meglátod a nevem, akkor ne fűzz hozzá kommentárt, pontozd le és kész!

2018. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

11.

Milyen neonácik? Hogy jön az ide?


Az íjász, lovasíjász hagyományőrzők szemléletét, világnézetét megláthatod pl. a Lovasíjász filmben, a Kassai Lajossal.

2018. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"ha értenél a témához - utánanéznél fikázás helyett - akkor tudnál velük értelmesen beszélni arról, miben nem értesz velük egyet. Akkor nem próbálnának veled róla tovább beszélni."


Egerben végeztem történész vagyok, mondhatjuk jól értek a témához, de az olyanokkal mit lehet vitázni akik szerint Atlantisz magyar város volt? Akik szerint minden nyelv a világban a magyarból fejlődött ki? Akik a szlávokat, germánokat magyaroknak tartják? Akik szerint Boszniában magyar piramisok vannak? Akik szerint a magyarok már 50 ezer éve a Kárpát Medencében élnek? Ezekkel hogy lehetne vitázni? Amúgy ne aggódj megpróbáltam, aztán én lettem a zsidó habsburg mittudomén ügynök.


"Itt jegyezném meg, hogy sok évtizeden át mosták az agyunkat a finnugor elméletel, még ma is van nagyon sok tanár aki szentül hisz benne, holott már rengeteg cáfolata is napvilágot látott."


Semmilyen tudományos fórumon nem látott cáfolatot, és ez csak egy NYELV rokonság, nem eredetbeli rokonság.


"Neked sem ártana meg ha megismernéd azokat amiket beszélnek - rendes forrásból, könyvekből, netes előadások meghallgatásából pl."


Szerinted aki azt állítja hogy Európában minden nép magyar és Atlantisz magyar város volt erre érdemes bármilyen időt rászánni hogy honnan szedte a marhaságait? Mert ha még hunokról meg ezekről lenne szó ezekről még lehetne is vitázni mert biztos van valóság alapja, de mondom itt már olyan elborult ezotériás dolgok mennek hogy elképesztő.

2018. jún. 13. 02:35
 15/18 A felhasználó ***** válasza:
67%
Ha nem hagyományt őrizni akarsz, hanem te akarsz lenni a Felsőszentgöröngyösi Ződnyíl, akkor erre valószínűleg vannak jobb választások is. (pl sportegyesületek)
2018. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen jogos fölvetésed kérdező, én se értem, miért kell hagyományőrzés címén hülyeséget és hazugságot terjeszteni. Az meg, hogy zsidó, Habsburg ügynök, aki nem ért velük egyet, már egyenesen szánalmas.

Lehetne a valóságos történelmi tényekről is beszélni: a kalandozó magyarok íjászkodásáról, Búvár Kundról stb. Abból az időből nagyon is dicsőséges haditetteink vannak hazudozás nélkül.

2018. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%

*16

Akkor szokás ezeket a bugyutaságokat terjeszteni, ha a jelenlegi önértékeléssel nincsenek megelégedve és efféle áltörténelmi eredettel próbálják kompenzálni ezt.

2018. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
41%

És pont így lehet névtelenül lejáratni pl. hagyományőrző íjászokat.


Honnan biztos itt akárki, aki egyből ugrik a "kérdező" vádaskodásaira. Ami egyelőre csak rágalom, ugye. Mert azt mondja, hogy "nevet nem akarok mondani". Amire oka kell, hogy legyen.


Ez a kérdés egy teljesen politikamentes lejáratás akart lenni.

2018. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!