Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhunyt Lovas István. Hogyan...

Elhunyt Lovas István. Hogyan fog élni emlékezetedben?

Figyelt kérdés

Tegnap elhunyt a jobboldal nagy publicistája Lovas István. Én magam nem olvastam írásait, mert nem fizetek papír alapú újságot, de többször hallottam a Sajtóklubban. Nem tudni hogyan ért véget élete. Nyugodjon békében.


A jobboldaliaknak bizonyára kellemes emlék marad bennük róla. Az ellenzékieknek esetleg jó értelmben vett "harcos" beszédei,írásai maradnak meg róla. Lehetett szeretni, útálni, de nem lehetett közönbösnek lenni iránta. Igazi egyéniség volt, senkit sem utánzott.


2018. jún. 13. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Sehogy.
2018. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Sajnálom, nagyon felkészült újságíró volt. És kemény, sportos ember.


Emlékszem, egy alkalommal valamelyik liberális megmondóember - már nem tudom miért - fizikailag megfenyegette Szentmihályi Szabó Pétert, aki ugye egy filigrán jelenség volt.


Erre Lovas kilátásba helyezte, hogy laposra veri a fenyegetőző libbantat, ha csak hozzá ér Szentmihályihoz.

2018. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%

Rengeteg nyelven írt, olvasott, naprakész volt a világpolitikában, szerintem nem túlzás azt állítani, hogy az országban nem olvasott más annyi sajtóterméket annyi nyelven, mint ő. Nem hiszem, hogy jelenleg lenne más, aki pótolni tudná.

Remek publicisztikákat írt, régebben több könyvét is megvettem. Úgy gondolom, a tévés szereplés nem az ő műfaja volt, de a tájékozottsága ott is látható volt.

Aznap este a Sajtóklubot néztem, ahol meg is jegyezték, hogy igazolatlanul maradt távol, nem sokkal később olvastam a halálhírét.

Megdöbbentett, tényleg nem olyannak tűnt, aki csak úgy meghal. Hatalmas veszteség.

2018. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
A megnyilvánulásai alapján fog élni az emlékezetemben, ezt ajánlom a többieknek is, attól függetlenül hogy ez pozitív vagy negatív volt.
2018. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Hakapeszi


Haraszti Miklós volt az illető.

2018. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

5.


Igen, ő volt. A konkrét okra, vitára már nem emlékszem.

2018. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Kedveltem, mert tényleg művelt és felkészült ember volt. Aki leállt vele vitázni, annak nehéz dolga volt. Ettől függetlenül a nézetei a lehető legtávolabb állnak tőlem, viszont az értékelendő, hogy ő sosem a pártszimpátiájához igazította a saját véleményét. Az említett sajtóklub című műsor egyetlen értékelhető szereplője.
2018. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

"Anyád mit szólna, ha az övét tennéd ki, mocskos pióca? K_rvára vigyázz magadra!"


Az ilyen megnyilvánulásai alapján, mint egy Bayer-szintű utolsó tapló. Ráadásul gerinctelen is, mert megpróbálta "hekkelésre" fogni a mocskolódását. Nem kár érte.

2018. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%

8.

Marhára nem volt jellemző rá ez a stílus se képernyőn, se írásban. Hülye lett volna ilyen módon támadási felületet adni a bandádnak, mikor a maga módján játékszerrel agyagba döngölhette volna az Ungár gyereket.

2018. jún. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Most hallottam róla először :D
2018. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!