Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar politika és az...

A magyar politika és az ország színvonala a magyar átlagember gondolkodását tükrözi?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden országban így van.
2018. jún. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

"Annyira szeretik a magyarok egymást,hogy egy kanál vízben megölné a szomszédot,ha annak valamivel is jobb nála."


Erről eszembe jut, hogy a múltkor azért képes volt velem veszekedni egy gyökér paraszt a buszmegállóban, mert én HELYTELENÜL(!!!) csinálom a pörköltet. :D

A hagyma megdinsztelése után nem szoktam rádobni a húsokat és megpirítani őket, hanem egyből a vizet öntöm a hagymára és abban főzöm a húsokat, mert úgy sokkal jobban kiengedi magából a rostokat és szaftosabb lesz az egész pörkölt, ha pedig megpirítom a víz előtt, akkor közel sem enged annyit ki magából.

El lettem hordva mindennek és anyám is, mert nekem az anyám biztos egy lusta pitsa volt, aki így tanította nekem a pörköltkészítést, mert így kényelmesebb és csak meresztette otthon a valagát és a többi. Majdnem nekem támadt a tetves pörkölt recept miatt. :D

Hihetetlen, paszmek...

2018. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Monnyuk azért pörkölt a neve, mert pörkölik. Marha, birka alá víz sem nagyon kell merft enged annyi levet, de ez nem ok arra, hogy szidalmazzunk valakit mert főtt húst csinál pörkölt gyanánt.
2018. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%

"Magyarországon a keresztény erkölcs annyiban merül ki,hogy elviszik megkeresztelni a gyereket,hogy legyen valami mutogatni való,esetleg nyomják facebookra a képet."


Még azt tegyük hozzá, hogy a cigány bűnözők autójában azért elengedhetetlen kellék a rózsafűzér, és éjféli misén azért, a strici cigányok is megjelennek mindig vezekelni. Gondolom keresztényileg le is van tudva a bűnbocsánat:)

2018. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Akik ezeket a vallási rituálékat vagy tárgyakat használják/követik egy jó részükben nem is tudatosul egyáltalán minek csinálják/viselik.


Mert hát mások is ezt csinálják,stb.


Aztán attól,mert valaki meg van keresztelve,még nem vallásos,sőt ateista is lehet.

Meg attól sem lesz keresztény,hogy 20 kg-s giccses aranynyaklánc kereszttel lóg a nyakában.


Ezek a keresztelőt is úgy fogják fel,mint egy szülinapi partit,amit a templomban szerveznek meg.

Olyan,mint a templomi esküvő.

Miért mennek oda?Mert ezt látták,hogy a menyasszony,fehér ruhában=házasság.


A 21.században a vallásnak a fejlett világban csak kulturálisan van már szerepe.

Ünnepek,marketing,vásárlás.


Ráadásul olyan országokban a legtöbb a vallásosok aránya,ahol a legnagyobb a korrupció.

Érdekes módon ez az erkölcsi mércéjükbe belefér ezeknek a népeknek.

2018. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
7%

# 4


ez egy ilyen metoos baromság? sztem nem itt kéne hazudoznod...

2018. jún. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Na, megszólalt a nőverő igazmagyar keresztény :D 16-os :D

Tuggya mán az a rohatt nő ho hol van a helye ejj!! *megpödri a bajszát

2018. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

# 17


te biztos ilyen zsíros paraszt lehetsz. én nem verem nőket, miért nálatok ez a szokás? De ilyen hazugságokat írni, hogy tízből öt ember veri a a feleségét meg szellemi erőszak a családban? Miről beszél ez? Mivel támasztja alá. Inkább őt vedd elő, hogy hazudik a magyar népről ilyen hülyeségeket.

2018. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Miért hazudna? A környezetemben is egy csomó t*hó paraszt él, aki így bánik a családjával.

Te hol laksz, a belvárosban?

2018. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#16 Ezek nyilvánvalóan kutatások, statisztikák eredményei, te szerencsétlen. Ráadásul rengeteg eset el sem jut a hatóságokhoz, szóval a számok magasabbak is lehetnek. De ha neked úgy jó, ne hidd el.
2018. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!