Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok, ti tiszteltétek...

Balosok, ti tiszteltétek Lovas Pistát?

Figyelt kérdés
Vagy kétségbe vontátok az érdemeit, csak mert jobbos volt?
2018. jún. 17. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Székely Ferenc, a Nap TV alapítója, az ATV egykori elnöke, az Aczél Endre-féle Újságíróklub elindítója, közismerten az MSZP holdudvarához tartozó újságíró:


[link]


Korrekt megemlékezés.

2018. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem alapoznék a 444.hu állításaira, az ő médiamunkásaik ugyanis hírből sem ismerik az újságírás szabályait, ellentétben Lovas Istvánnal. Az meg egyenesen szánalmas, hogy akkor emberkednek, amikor már nem tudja megvédeni magát - Lovas jó néhány sajtópert megnyert életében az ilyen kis görények ellen.
2018. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

"Fejtsd ki ezt bővebben, kérlek. Lovas azokat a híreket szemlézte elsősorban, amiket a mainstream média agyonhallgatott. Ha csak 444.hu-t, indexet és társait olvasná mindenki, akkor még mindig ott tartanánk, hogy nincs migránsválság, kötelező kvóta fel sem merült, Oroszország pfuj-pfuj, a Lajtától nyugatra minden happy és ultrademokratikus, békében pihen egymás mellett a tigris és a szelíd őz.:DD"


Abban egyetértek, hogy a 444.hu, Index jó indulattal sem nevezhető újságnak. Őket sem tudom "tisztelni" mert az nem újságírást amit csínálnak, hanem szennyújság.

2018. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Halottról jót vagy semmit. Inkább semmit. De életében leköptem.
2018. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
20%

"De életében leköptem."


Csak szeretted volna.:D

2018. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!