Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok, ti tiszteltétek...

Balosok, ti tiszteltétek Lovas Pistát?

Figyelt kérdés
Vagy kétségbe vontátok az érdemeit, csak mert jobbos volt?
2018. jún. 17. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Sot kirohogtem, mikor izraelben akart letelepedni, de elutasitottak.
2018. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Mi bajod van?

Rád jött a napi provokáció?

Miért kell nézned Bayer "Ku*nyád" Zsótika műsorát?


(Sajtóklub - kulcsszó)

2018. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert mindig a balosok a hibásak mindenért, ti fidesznyikes trógerek meg fényezitek magatokat mert különbek vagytok :D
2018. jún. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem ismertem munkásságát, de múltkor találtam egy írást tőle és jót derültem rajta.
2018. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavar, ha valaki jobbos. Az zavar, ha valaki egy hazugságot egyenrangú, csak másik nézőpontként akar feltüntetni.


Lovas nem volt tiszteletre méltó, és ezen nem változtat az, hogy meghalt.

Erről mindenki meggyőződhet maga is: [link]


A családnak és barátoknak ettől függetlenül részvétem.

2018. jún. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Az az én szememben nem érdem, amikor valaki a tényeket, kisarkítva, elhallgatva, sőt elhazudva ért el dolgokat.
2018. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

"Az az én szememben nem érdem, amikor valaki a tényeket, kisarkítva, elhallgatva, sőt elhazudva ért el dolgokat."


Fejtsd ki ezt bővebben, kérlek. Lovas azokat a híreket szemlézte elsősorban, amiket a mainstream média agyonhallgatott. Ha csak 444.hu-t, indexet és társait olvasná mindenki, akkor még mindig ott tartanánk, hogy nincs migránsválság, kötelező kvóta fel sem merült, Oroszország pfuj-pfuj, a Lajtától nyugatra minden happy és ultrademokratikus, békében pihen egymás mellett a tigris és a szelíd őz.:DD

2018. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

"Az zavar, ha valaki egy hazugságot egyenrangú, csak másik nézőpontként akar feltüntetni."


Hozz erre példákat Lovas munkásságából, bizonyítékkal az állítólagos hazugságokra.

Örülök, hogy belinkelted a blogját. Az ugyanis példaértékű minden médiamunkásnak, hogyan kell lege artis precízen, forrásmegjelöléssel közreadni a TÉNYEKET.

2018. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%

Függetlenül attól, hogy nem értettem vele soha egyet, főleg a sarkításaival azt mindig becsültem benne, hogy egy olyan publicista aki nem a közelismerést szolgálja, hanem vállalja, hogy ördögügyvédjeként a népszerűtlen álláspontot foglalja. Az tetszett benne, hogy a neoliberalizmus, a neokon tempó és a balliberálisok kérlelhetetlen kritikusa, az már kevésbé hogy ennek jegyében felmenti a Bayer féle demagógokat, popularistákat, és sovén megnyilvánulásokat.


Ennek ellenére a jobboldali értelmiség (még akkor is ha az Orbán kormány köreiben helyezkedett el) top 5-ébe sorolnám.


Úgyhogy Pistám téged az Isten nyugosztaljon.

2018. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Alpári módon fröcsögött, és még meg is próbálta elhazudni. Szemernyi tiszteletet sem érdemel. [link]
2018. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!