Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trianonnál azt akarták a...

Trianonnál azt akarták a nagyhatalmak hogy ne legyünk és ezzel akarták megbosszulni a Kalandozásainkat anno?

Figyelt kérdés
Mivel a magyar kaladozások sok kárt okoztak a nyugatnak plusz nagyon féltek a magyaroktól mindig ezért vettek el tőlünk rengeteg területet?

2018. jún. 17. 09:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon figyelmes vagy Robgros de elég jó a történelem tudásom 4-5 körüli és kérdéseimmel nem provokálok hanem érdekes tényeket vetek fel!
2018. jún. 17. 20:00
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekkel nagyon nem tudom elhinni azt a jó tudást...
2018. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

'kérdéseimmel nem provokálok hanem érdekes tényeket vetek fel!'


Ez szerintem másnak meséld be.

2018. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen Robgros tudom hogy néha bicskanyitogatóak de ez szükséges hogy átgondoljuk hogy mi is volt valójában!
2018. jún. 17. 22:36
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért ez a kérdés, jobban passzolna a humor kategóriába.
2018. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

'hogy átgondoljuk hogy mi is volt valójában!'


Akkor inkább a megfelelő forrásokból tájékozódj, ne pedig hajmeresztő kérdésekkel rukkolj elő, plz.

2018. jún. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elég nagy kalandozás (kisbetűvel íradnó) volt az I. vh. részünkről, a II. vh. pedig még nagyobb. Azt pedig, hogy pontosan miért vették el a területeket, majd tanulod töriből 8. osztályban, de még inkább majd később, 12-ben.
2018. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Érdekes" tények: 1: süt a nap. 2: a szoba sarkában van az ágyam. Felvetem mind a kettőt, de ettől még nincs a két tény között semmilyen összefüggés, pláne ok-okozati.


"Vagy talán azért mert minden szomszédos állam utálja a magyarokat mint a szart. Van ahol egy magyar szóért már megtaposnak."

Azért annak idején ebben a magyarok is jeleskedtek rendesen. Ők is képesek voltak verni egy-egy idegen nyelv hallatán. Erről korabeli irodalom is árulkodik.

2018. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!