Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mszp direkt ennyire béna?

Az mszp direkt ennyire béna?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom hogy vicc. Megválasztanak egy teljesen súlytalan elnököt amikor a párt a mélyponton van.
2018. jún. 17. 19:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

1. MSZP a FIDESZ ügynöke, kilóra megvették már őket.

2. Nem Tóth Bercike az első súlytalan elnök, Mesterházy sem volt aduász, de a nyomi Tóbiás József, a simlis Molnár Gyula után ez egy jelentéktelen emberke.

3. Már teljesen lényegtelenek. Elvesztették a vidéket, még a fővárosban sem a szocikat szeretik sokan.

2018. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Amit még nem írtam le előbb, mivel ciki a párt neve, nem nyújt jövőképet, emiatt kontraszelektált a párt, még ha a FIDESZ meg is vette kilóra, akkor is hülyék vannak ott.
2018. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Nem ennyire béna, ennyit tud. Remélhetőleg 2022-ben már az 5%-ot sem érik el.
2018. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Erre semmiféle bizonyítékotok nincsen, hogy "megvette a fidesz". Jól gondolom? Persze kinézem mindkét félből a hajlandóságot rá én is.


De nem lenne egyszerűbb elfogadnotok, hogy a maszoposok ilyenek, ennyire futja nekik? Mindenféle "külső segítség" nélkül is?

2018. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem tudom, hogy a mai MSZP- ben, van- "súlya" bárkinek is?
2018. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnos amikor hátra léptek a nagyobb régi nevek, nem maradt kellően ismert és fajsúlyos fiatal. Még ma is tudja a többség, hogy ki az a Lendvai, na de ki az a Tóth Bertalan?
2018. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!