Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal és Gyurcsány szent...

A baloldal és Gyurcsány szent és sérthetetlen?

Figyelt kérdés

Ti hogy vélekedtek erről?

Válaszokat előre köszönöm!



2018. jún. 23. 13:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
??? Nem írtam le hogy DK-s vagyok?! DE!
2018. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 Szektást írj úgy érthetőbb :D
2018. jún. 23. 14:56
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem igaz, hogy csak a fanatikusok nem utálják vagy ismerik el Gyurcsányt. Mikor az elmúlt két ciklust és a Fidesz kormány korrupt és bűnöző tagjait vagy magát Orbán Viktort, a magyar történelem legkorruptabb első emberét hozzá mérem, csak annyit lehet mondani, hogy ő ezekhez képest ember. Lehet nem a legtehetségesebb politikus, de legalább ember. Az Együttön kívül pedig a DK volt a másik fideszmentes párt. A baloldal is maga a Fidesz. Jobbik, LMP, MSZP, mind a Fidesz "álellenzéke", dettó mint Oroszországban.
2018. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én baloldali vagyok, és azt mondom, hogy természetesen nem. Viszont összehasonlításban a Fidesz messze túlszárnyal mindenkit. Megjegyzem azt is, hogy a baloldal és Gyurcsány bűnei nem realizálják a Fidesz kisebb bűnét, hát még a nagyságrendekkel sokkal nagyobb bűnét. Nem arra esküdtek fel, hogy jobbak lesznek a másik pártnál (nem jobbak), hanem arra, hogy Magyarország és a magyar nép érdekét szolgálják minden erejükkel. Ehelyett inkább az önös érdekeiket helyezik előtérben mindig.


Ha nem is nemzetbiztonsági értelemben, de ez is hazaárulás.

2018. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sőt, megkockáztatom, súrolja a nemzetbiztonsági értelemben is a hazaárulást, ami most folyik. Ha nem is titkokat szivárogtatnak ki, bár lehet, hogy az is megy, miért ne fordulhatna elő, nagyon is aggályos, hogy Magyarország energiaellátása egy kiszámíthatatlan politikus kényén kedvén múlik, hogy csak egy példát mondjak.
2018. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit félreértettem a kérdést.


Természetesen nem sérthetetlenek. Pl. Gyurcsányt jól lekaraktergyilkolták 2006-2010-ig, ma már csak árnyéka önmagának, holott korábban olyan karizmatikus volt, mint Orbán. Az utolsó elnökjelölti tévévitában Orbán húzta a rövidebbet, nem véletlen kerüli az újabb elnökjelölti vitákat. (Még a végén élből szembesítenék a hazugságaival.)


A baloldalt gyakorlatilag megfojtják, ÁSZF indokolatlanul megbüntette őket, persze a Jobbikot is, de az sáros is volt eleve, míg a Fideszt érdekes módon még csak nem is vizsgálták.


Alig van megjelenési lehetőségük a médiában, választásokon óriásplakát szereplési lehetőségük. Majdnem mindegyik, ha nem az összes óriásplakát cég fideszes tulajdonban van, így azokat már akkor lefoglalták, amikor a többi pártok még nem is tudják, hogy mikor lesz a választás, ugyanis Áder találja ki, hogy mikor legyen, és valószínű, hogy előtte megtárgyalja Orbánnal. Eleve a jobb helyeken lévőket nekik tartogatják, a néhány ellenzékit meg a kevésbé hatékony helyekre.

2018. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!