Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen felfogás az, amikor...

Milyen felfogás az, amikor egy fidesz szavazó azzal érvel, hogy azért szavaz a fideszre, mert más is lopna? Iq teszt a szavazáshoz nem kellene?

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 08:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy az olyan bolondok is a fideszre szavaznak,akik éppen csak a 2.adókulcsba esnének a kétkulcsosnál,és nem veszik észre,hogy hiába marad több pénz a zsebükben,abból a többől sem élnek jobb színvonalon,csak jobban hangzik,hogy 200 nettót keres mondjuk,csak ma már ez nem olyan nagy szám,nem lehet belőle olyan színvonalon élni,mint 10 éve.

De a tudat őt boldogabbá teszi,hogy ő "több pénzzel" rendelkezik.

2018. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes hozzáállás ha valaki nem részesül az egykulcsos adó csok és családi adó előnyeibe egyenesen azt állítja hogy az nem is létezik. Nem is jó. És egyáltalában az egész csak propaganda. Minek hazudtok saját magatoknak is.
2018. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, és az ellenzék mivel érvelt? Hogy Fidesz lop.
2018. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én támogatom. Ha IQ teszthez kötnénk a szavazást, hamar kihalna a liberalizmus, és a baloldal a politikán belül.
2018. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Alain Delon ***** válasza:
90%
A fidusok biztos nem hallanak olyan beszélgetéseket, amit ma én is a Praktikerben. A fiatal anyuka mondta a kislányának: "Erre spóroltunk az elmúlt években.". Kanapét, székeket, ilyesmit nézegettek. Az emberek elemi dolgokat nem tudnak megvenni maguknak a nagy fidus családbarát jólétben, csak spórolással. Egy fidus ismerősöm (szégyen az ilyen ismerős, tudom) is pont azzal dicsekedett, hogy ő beosztja a pénzt, míg én "libsi" módon bio cuccokra szórom el a pénzt. A nagy fidus jólétben miért kell beosztania a pénzét?
2018. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ő meg téged szégyell teljes joggal ne aggódj.
2018. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

15.


Mi meg járjuk az országot mikor otthon vagyok mert bejáratós az új kocsink, kell a km. Tele minden látnivaló, múzeum, étterem emberekkel. Szemmel látható, hogy többen és többet költenek.


Ja, hogy az én észrevételem nem egy nagy merítés? Na de a tiéd sem.


A választáson kellett (volna) hangot adni a kritikának.

2018. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Alain Delon ***** válasza:
16, 17: Látom, nem tetszik a realitás a fidusoknak.
2018. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18.


A könyörtelen realitás pont az, hogy az ellenzéket ronggyá verték. Harmadszor.


Ez a realitás.

2018. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
44%
Ezt kár volt írni. Mindjárt jön azzal hogy 5 milió magyar nem a fideszre szavazott. Plusz a kómában fekvők. Tehát tulajdonképpen senki.
2018. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!