Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, ti örültök,...

Ellenzékiek, ti örültök, amikor valami rossz dolog történik a nemzettel?

Figyelt kérdés
Pl. leminősítés vagy forintgyengülés?

2018. jún. 25. 08:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
43%
Én örülök a forint gyengülésnek, mert így többet ér otthon a fizetésem.
2018. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
56%
A magyarok annak örülnének, ha valaki eltakarítaná ezt a férget meg a tenyészetét a mostani pozíciójából. Aztán vannak még a kérdezőhöz hasonló hazaárulók, akik tapsolnak az ország tönkretételéhez. Pár év múlva csak ők lesznek itt, mert az igazi magyarok elmenekülnek fejlett országokba.
2018. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12%

#14


1, Ha ez így lenne, talán nem kellett volna 2,7 millió embernek rájuk szavazni.

2, Ha ennyien utálják őket, miért nem tüntetnek már százezren a Kossuth-téren?


Neeem, a magyaroknak ez kell. Ebben érzik jól magukat sajnos. :(

2018. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagyok ellenzéki és egyetlen párt híve sem. De 2010 óta még egyetlen jó dolog nem történt az országgal, aminek örülni lehetne. A rossznak ép eszű ember nem örül

A leminősítés és a Ft gyengülés pedig a mindenkori kormány hibája.

2018. jún. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
#13 Mesélj már milyenek azok az "igazi" magyarok? Felsőbbrendű árja faj? :D Volt már ilyen a történelembe nem lett jó vége. Meg miért kéne eltakarítani Orbánt? 2.8 millió voksot kapott mivel nekünk jó ez a kormány ha nem tetszik el lehet menni és cserben lehet hagyni az országod. "Igazi" magyar...
2018. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Még annyit hozzátennék hogy az "igazi" magyarok nem hagynák itt hazájukat hanem segítenék fejlődését.
2018. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
21%
#19 először azt hogy múlthéten tanultatok a fasizmusról? Mert nagyon vagdalózol olyan szavakkal amit nem értesz miért is lennék én fasiszta? Ha az vagy akkor csatlakozz a hülye lipsi bandádhoz és húzzatok el.
2018. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

Nem örülök, hisz én magam is a magyar vagyok. Annak viszont örülök, hogy kiderül. Talán így néhány eddig fideszes elgondolkozik, hogy mégsem olyan jó pártra szavazott, és ha kicsit is intelligens, akkor a legközelebbi alkalommal korrigálja a döntését.


Egyébként fordítva is fel lehet ám tenni a kérdést: A jobboldali szavazók örültek-e akkor, amikor valami rossz történt a nemzettel, amikor a baloldali kormány volt hatalmon? (Végül is a kérdés teljesen ugyanaz, és helyes, csak hát az időbeli kontextusában alapból mindenki úgy értelmezi, hogy a jelenlegi ellenzékieket szólítod meg a jelenlegi dolgok kapcsán.

2018. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
13%

Az egyetlen örömet ez jelenti a nyomorult életükben.

Szépen fel is sorakozott az összes primitív díszpéldány! ;P

2018. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
11%
Igen, örülnek.
2018. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!