Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hiteles a Mi Hazánk...

Lehet hiteles a Mi Hazánk párt, ha már az alapítótagok hazudnak?

Figyelt kérdés

"Én, Dúró Dóra a Szent Koronára esküszöm, hogy (...) amennyiben a Jobbik országos elnökségének kétharmados döntése szerint alkalmatlanná válok, úgy képviselői mandátumomat azonnal visszaadom. Isten engem úgy segéljen."

(Dúró Dóra - 2018. május 8.)


Másfél hónappal később:

“Kész vagyok vállalni az országgyűlési munkát, de ezt a Mi Hazánk Mozgalom tagjaként képzelem el.”

(Dúró Dóra - 2018. június 23.)



2018. jún. 25. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ő is ember kell a pénz. A férje már nem képviselő. A gyerekeket etetni kell. Ilyen egyszerű. Persze nem védeni akarom.
2018. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Igen, lehet hiteles.


Ez egy tipikus esete annak, amikor a betű szerinti szöveg ellentétben van ill. volt az eskü igazi szándékával.


Dúró az eskü szellemének felel meg, nem a betűjének.


Mégis, miben,hogyan, miért is vált volna a Dúró alkalmatlanná a Jobbik eredeti elveinek a képviseletére?

2018. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
A Jobbik árulta el a Magyarságot! Miszerint a Párt célja a Magyar Nemzet szolgálata!!!
2018. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

#1

Előd elméletileg 400 kilót keres a határon. Csak azt nem értem, hogy mire.

2018. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem hiteles. Elárultak minden magyar embert. Ezzel a fideszes férgek szintjére süllyedtek.
2018. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik vált méltatlanná. Annak a pártnak Dúró nem tartozik semmivel.


A Jobbik közel 1 millió embert tagadott meg, lefeküdt Simicskának.

2018. jún. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Mert ha azt nézzük a "régi jobbik" még hiteles?
2018. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
#6: Ha így van, akkor elegge gerinctelen, megalkuvó a hölgy, hiszen ennek az "áruló" Jobbiknak tett "hűségesküt"., amit szemrebbenés nélkül megszeg.
2018. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Gyerekek idézzük már az eskü többi részét. "Ellenállok minden anyagi és hatalmi csábításnak" Nos a Jobbik ennek nem tudott ellenállni.
2019. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A règi Jobbiknak volt egy olyan szabálya, hogy "Gyurcsànnyal,ès a posztkommunistakkal, soha nem fog össze". Akkor ki itt a hiteltelen?
2021. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!