Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatjátok a javaslatot,...

Támogatjátok a javaslatot, hogy aki akar, választhassa a közmunkát a versenyszféra helyett?

Figyelt kérdés

Sokak számára vonzó a közmunka, mivel ugyan kevesebbet fizet mint a minimálbér, de általában könnyebb, kevésbé megerőltető, megterhelő a munka és a hátrányosabb, kisebb településen élők is helyben dolgozhatnak, nem kell naponta távolra ingázni.


[link]



2018. jún. 29. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Ezért kell a segélyeket és a közmunkát is megszüntetni. Ha az emberek az éhenhalás és a fenekük felemelése között kell választaniuk, elég hamar rend lesz.
2018. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

#11

Erről van szó.

2018. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 árokpart ***** válasza:
Nagyon sok sületlenséget írtak itt sokan. A 21. században már nem olyan munkahelyek lesznek, nem olyan munkahelyi elvárások ahol a főnök az ember háta mögött áll, megmondja minden percben, hogy mit csináljon stb. Hanem olyan munkahely jön létre és egyre több van ilyen ahol önálló gondolkozást várnak el, önállóan dolgozni tudó munkatársakat keresnek. Pont , hogy inkább erre kellene úgymond nevelni őket, sőt a legtöbb iskolában nem is csak felsőoktatásban, hanem már középoktatásban is ezért tanítanak projektmódszerrel. Ha át akarjuk terelni őket a versenyszférába, akkor addig olyan közmunkát kell adni ,ami önállóságra is nevel.
2018. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"Munkára nevel" LOL

Comrade Comissar, jelentem el tetszett tévedni pár évtizedet!

Az 50 es évek, balra a 2. Ajtó.

2018. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Engem inkább leamortizált, pedig irodában dolgoztam, egy idő után bejárni is egyre nehezebb volt, megváltás volt mikor megszabadultam onnan, pedig önként vállaltam, mikor több hónap álláskeresés után se találtam semmi normálisat.
2018. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!