Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kis közvélemény kutatás,...

Kis közvélemény kutatás, nektek milyen eredmény jön ki, ha kitöltöttek ezt a tesztet?

Figyelt kérdés

Itt van a teszt:

[link]


Nekem ez az eredmény jött ki:

[link] eredmeny/847dae4f34/


2018. júl. 4. 14:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2018. júl. 4. 14:06
 2/18 anonim ***** válasza:
2018. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 hollófernyiges ***** válasza:
2018. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2018. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2018. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

[link]

És az eredményem vagy azt bizonyítja, hogy a teszt alapvetően hibás vagy azt, hogy a pártokat rossz helyre sorolja be. Nem titok ugyanis, hogy melyik pártot támogatom és melyikkel értek egyet a legtöbb kérdésben.

Aki elolvassa a teszt eredményének magyarázatát, az is láthatja, mennyire koncepciózus annak a koordináta tengelynek a felállítása eleve amiben el akarnak helyezni.

2018. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

-9; -8

Teljesen reális.

[link]

És szerintem teljesen reálisak a párt- és politikusértékrendek is.

2018. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 hollófernyiges ***** válasza:
Takács Zs: ne feledd, hogy a magyar viszonyok eltérnek a klasszikus nyugati besorolástól, pl a Fidesz és a Jobbik az erőteljes államosítással és központosítással baloldali gazdaságpolitikát követ, míg a baloldali pártok inkább liberálisabbak, vagyis gazdaságilag jobbra húznak.
2018. júl. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Bocs, a 6. pontig mentem el, ami úgy hangzott, hogy "aki szegény az tehet is róla". Itt értelmét is vesztette a dolog. Ez nem jobb. v. baloldaliság kérdése, ez inkább a szociopata hajlamot szűri ki. Értem én, mint minden felvilágosult szociológiai kutatás, ez is a jobboldalisághoz köti ezt az állítást, a jófej állításokat meg a baloldalisághoz.. Ami minimum tévedés, de inkább manipulatív szándékot sejtek mögötte. Ilyen sanda trükkökre nincs időm, majd este trollkodásból visszatérek rá.
2018. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
szociális progresszív lettem, itt meg ballibsizni szoktak, szóval stimmel.
2018. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!