Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekem miert kell nyelvvizsga...

Nekem miert kell nyelvvizsga egy nyomorult diplomahoz amikor allamtitkar lehet valaki nyelvtudas nelkul? Gondolok itt a tovig nyalo miniszternek nem kello novak katikara aki fel a melegektol

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 03:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Ez a logikai vonalvezetés, ahogy a nyelvvizsgától eljutsz a melegekig :)
2018. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
91%

'Nekem éreccségim sincs mégis elvagyok.'


Azért 8 általánosig csak eljutottál :)

2018. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%
"Ez a logikai vonalvezetés, ahogy [tesze-toszaságtól] a nyelvvizsgán át eljutsz a melegekig" és tovább, tovább a "Politika » Magyar politiká"-ig!
2018. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ugyanezt kérdezhetném, ha pár 10 ezer Ft-os cuccot hozatok be Kínából, akkor a NAV miért száll rám vacak 1000-eskért és akar körülnézni a lakásomban? Aki viszont milliókat adózás nélkül zsebrevág, miért nem figyeli a NAV???
2018. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Te simán beteg vagy Kérdező, azért nem tudsz nyelvvizsgázni.

Még a logikus gondolkodás és a magyar sem megy valami jól te szegény.


Novák Katalin államtitkár:

Francia, angol és német nyelvből felső fokú, „C” típusú, szakmai nyelvvizsgát tett. Spanyol nyelvből középszintű nyelvismerettel rendelkezik.


Külföldi tanulmányai


1992 Arcadia Junior High School, Los Angeles

1995 A Pont Neuf Alapítvány ösztöndíja, Párizs

1999–2000 Francia-magyar európai uniós képzés az IEP, Paris szervezésében, Párizs

2000–2001 Ösztöndíj az Institut d’Études Politiques de Paris (Sciences-Po) Nemzetközi Kapcsolatok szakán, Párizs

2002–2003 Európai uniós képzés a francia Államigazgatási Egyetem (ENA) és a Külügyminisztérium szervezésében, Párizs–Budapest

2018. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Látom a NER különítmény megérkezett. Na de vidai ildivel mi a helyzet? Kerítsen már valaki egy tolmácsot annak a nőnek...
2018. júl. 5. 16:06
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem kell ahhoz NER különítménynek lennie kisapám, ha valakit zavar a primitívség és a bizonyítható hazugság!

Egy jobb érzésű ellenzékit is zavarhat, ha lejáratod ezzel a színvonallal.

2018. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

#16

Mivel Novák Katalin nem jött be, most meg Vida Ildikón szánalmaskodsz?

Vida Ildikó a diplomáját az Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam és Jogtudományi Karán szerezte, tehát van nyelvvizsgája, ... ami neked nincs és nagy valószínűséggel nem is lesz.

2018. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

17.


Mi kell a diplomához? Középfokú nyelvvizsga?


Annyit nem tudsz megcsinálni? Nem tudsz elolvasni egy cikket idegen nyelven? Hogy fogsz lebonyolítani egy telefonbeszélgetést? Elintézni egy repülőjegy foglalást? Diplomásként. 2018 - at írunk.


Most idézték, hogy a szóban forgó hölgy ken - vág több nyelvet magas fokon, erre másokat szedsz elő a kalapból. De neked attól még nem lesz vizsgád.

2018. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Ő kért tolmácsot :D
2018. júl. 5. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!