Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért irigylik sokan Mészáros...

Miért irigylik sokan Mészáros Lőrincet?

Figyelt kérdés
Most éppen egy luxus hajón nyaral.
2018. júl. 5. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
egy magyar mindenkire irigy. arra is aki 5ft-tal többet keres nála.
2018. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem irigylik, csak teljesen nyilvánvaló, hogy nem ő kereste meg erre a pénzt, hanem ellopta. Ezért dühít sokakat.
2018. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
egyre szarabb kérdéseket írtok ki, kicsit megerőltethetnétek magatokat, már nem azért...
2018. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én nem irigylem, csak undorodom a "fajtájától".
2018. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem legtöbben nem irigységet, hanem dühöt éreznek a neve hallatán.
2018. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyunk irígyek csak pofátlanságnak tartjuk hogy míg mi keményen dolgozunk hogy becsületes munkával megteremtsük a családunknak egy átlagos életszínvonal leheteőségét addig ez a talpnyaló ingyenélő a mitőlünk kisarcolt többszörösen adóztatott adónkból sunyi módon urizál. És mindezt azzal indokolja hogy neki azorbán a barátja és ezért megteheti.

Ez azt az üzenetet küldi az embereknek hogy ne dolgozzatok ügyeskedjetek és ha ezt teszitek akkor jólfogtok éli. Ez rendkívűl káros mert ha mindenki ügyeskedik akkor kifog dolgozni??


Ez az orbán illiberális demokráciája, lehet hogy rövidtávon működik de hosszútávon ebbe beledöglik az ország, arról már nem is beszélve hogy a gyerekeink ebben nőnek fel és sajnos ez visszafordíthatatlan kárt okoz nekik is.

2018. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

ide válaszolok a privátra: nem, nincs szándékomban kiírni kérdést, mivel ez nem arról szól hogy minden barom telefossa a kategóriát, és versenyezzünk ki bír szánalmasabbnál szánalmasabb provokáló kérdést kitalálni.

egyeseknek ez a napi szórakozása, én megértem mert el tudom képzelni milyen sekélyes és vacak élete lehet az illetőnek,. ha csak ettől érzi magát boldogan.

2018. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavar, hogy ki hol nyaral, mindaddig míg nem én fizetem, mint mészikének.
2018. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

ma 20:21


"ha mindenki ügyeskedik akkor kifog dolgozni?"


EZ NAGYON JÓ ÉRV

2018. júl. 5. 20:51
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem, hogy egy pénztálcára miért kell irigy lenni. Akkor már inkább a tulajdonosára kellene irigykedni.
2018. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!