Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kijelenthető, hogy a Fidesz...

Kijelenthető, hogy a Fidesz az új magyar állampárt?

Figyelt kérdés

Mint a rendszerváltás előtt, hogy 1 párt van, el kell fogadni és bele kell törődni.

2022ben borítékolható az újabb 2/3ad, főleg, hogy Torockai új pártja tovább gyengíti bomlasztja az ellenzéket.

Az Index és Hírtv fideszesítése miatt kb ilyen eredmény lesz:

Fidesz 56%

Jobbik 9%

Mszp 8%

Lmp 8%

Momentum 7%

Torockai 7%

Dk 3%

Mkkp 2%


2018. júl. 7. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Én már most azt hittem, hogy 70% lesz nekik, de nem lett.

Szerintem 2022-ben meglesz.

2018. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem, az állampárt azt jelentette, hogy csak egy párt van, amely összeépült az állammal, Magyarországon pedig több párt van.


A Fidesz pedig úgy nyert választásokat Magyarországon 1998-ban és 2010-ben is, hogy a média nagy többsége ellenséges volt vele szemben.


Tessék utána csinálni.

2018. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%

#2

Látom, nem látod túl valósághűen a helyzetet.

2018. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem merném kijelenteni, mert félek.
2018. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Ez a Toroczkai 7% honnan van?
2018. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

OFF:


Az Index fideszesítése alatt mit értesz, mi történt? Lemaradtam erről, tényleg érdekel (nem kötekedésből kérdeztem!)...

2018. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Az index soha nem volt Fidesz irányítás alatt, pont ellenkezőleg, hogy Orbán hülyeségeit, aljas húzásait tárja fel!
2018. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
#6: Simicska minden érdekeltségét (így az Indexet is) eladja, Nyerges Zsolt kormányközeli úriember a vevő.
2018. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, a Jobbik valószínűleg hamarosan magszűnik. De ennek igazából nincs jelentősége. Amíg nem csinálnak valami hasonlóan nagy hülyeséget mint Gyurcsány öszödi beszéde és nem durran el a lufi addig leválthatatlanok. Mondhatjuk hogy az ellenzék megszünt érdemben létezni.
2018. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
A b*lfasz ellenzéket le kellene váltani úgy, ahogy vannak. Mindegyik megélhetési politikus. Ráadásul a saját döntéseik juttatták ide őket. Feltéve, ha nem vásárolta fel őket régen a Fidesz. Egyébként a kérdésre válaszolva, szerintem simán kijelenthető.
2018. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!