Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a melegeket lassan kezdi...

Ha a melegeket lassan kezdi elfogadni a társadalom, akkor egyszer még a migránsokat is?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Egyszer. Mint a mesében. Ez a társadalom?
2018. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Hol kezdi őket elfogadni? Magyarországon biztos nem.
2018. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Úgy mint pl. a kínai, egyéb migránsokat? Vagy a most az eu-ba özönlő csürhét mosdatod? :D
2018. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Magyarországon a 20-30-as korosztály már sokkal nyitottabb a meleg témában, az idősebbek viszont kevésbé.
2018. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen kérdező! Ha a migránsok egyszer elfogadják a melegeket, akkor majd elfogadják a migránsokat is!
2018. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Én NAGYON toleráns vagyok, fel se fogom, mi baj lenne a melegekkel, de a migránsok az egészen más műfaj. Nem egészséges tolerancia kérdése.
2018. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Persze, ha olyan szintre jutunk, mint a nyugati társadalmak, hogy több lesz a migráncs, mint az őslakos. Akkor biztos el lesznek fogadva. Ne hidd azt, hogy a német őslakosság szereti a migránsokat.

Németország tele van negyed, harmad, másodgenerációs migránccsal, akik beszavazzák a parlamentbe a libsiket és a nemzet államgyűlölőket.

2018. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

#4

Majd megöregszenek azok is, aztán olyanok lesznek, mint a szüleik. Amúgy annyira sajnos nem nyitottabbak a fiatalok, esetleg BP-en, de az ország többi részén annyira nem.

2018. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Én elfogadom a melegeket, de a migránsokat nem. Nem azonos kategória, csak a liberális agymenés akarja egybemosni
2018. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom megérteni az öregebb korosztályt, de tényleg!

Most komolyan ez a legnagyobb problémájuk, hogy ide akarnak jönni a migránsok? (akik amúgy marhára nem akarnak)

Ők úgy se érik meg, hogy akár a lakosság 5% is arab legyen, mit idegeskednek??

Ellenben 2050re a romák aránya 20, 2100ra pedig több mint 50% lesz...szar egészségügy, középkori oktatás, magas adók, alacsony bérek, óriási korrupció, elvándorlás, rengeteg depressziós, elhízott boldogtalan ember.

Normális?? :D :D :D

2018. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!