Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyire érdekalap...

Szerintetek mennyire érdekalapú a nyelvvizsgás diákhitel?

Figyelt kérdés

Illetve a fontosabb kérdés az, hogy egyáltalán születni fog-e ilyen törvény.


Ha igen, akkor mi lesz a véleményetek abból a szempontból, hogy azt megelőzően ilyen dolgok történnek:

[link]


Kíváncsi vagyok, hogy vajon hogy fogják mosdatni Mészárost és üzletkörét, ha végül bejön a jóslat.

Tudom tudom, nincs ebben semmi illegális, de megint egy ékes példája lehet arra, hogy mégis milyen érdekből születnek törvények.



2018. júl. 12. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez az összeesküvéselmélet akkor nyerne értelmet ha a nyelviskolák jelentős részét megvették volna. Viszont itt csak egyetlen egyről van szó.
2018. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Én még a nyelvtanulási adót is bevezetném. Hadd fizessen a sok páva.
2018. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
csodálkoztam is volna, ha a 444 ismét nem ferdít egy szépet.
2018. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én erre csak azt mondom, hogy majd meglátjuk. Azért írtam ki a kérdést, hogy bármikor vissza lehessen rá hivatkozni.
2018. júl. 12. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Bennem az is felmerül, hogy miért érdeke a kormánynak, hogy a diákok újabb adósságot vegyenek a nyakukba.

Talán a nyelvoktatást kéne olyan szintre emelni, hogy minden diák letehessen legalább egy középfokút gimi végéig.

Meg nem ártana az egyetemeknek több támogatást adni nyelvi képzésekre, mert elég kevés helyen elérhetőek jelenleg. Például a BME egy pozitív példa ilyen tekintetben.


Továbbá érdemes lenne néhány lenyúlásra játszó nyelvvizsgaközpontot is alaposan átvizsgálni.

2018. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1 év távlatából mit gondoltok a helyzetről? :D


Ugye van ez a diákhitel, mostmár kötelező lesz a nyelvvizsga a továbbtanuláshoz, illetve magához a diplomához is be kell csúsztatni egy szakmai nyelvvizsgát stb.


Sajnos még mindig rontja a képet, hogy köztudottan csak 1 nyelviskolát vett meg Mészáros, de nem igazán tudom, hogy miképp lehetne utána nézni, hogy nincs-e több a NER birtokában.

2019. jún. 15. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!