Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszre azért szavaznak...

A Fideszre azért szavaznak többen, mert a Magyarországon élőknek szimpatikus Orbán?

Figyelt kérdés
A népnek az olyan típusú emberek jönnek be, mint amilyen Orbán is. Kinézetileg meg mindenhogy. Vele szimpatizálnak.
2018. júl. 14. 23:36
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
7%

Én azért szavazok a fideszre, mert:


1 Jól járok anyagilag az egykulcsossal meg a családi adókedvezménnyel


2 Nincs jobb: a normálisabb alternatívák mind baloldaliak, én pedig inkább jobboldali vagyok

2018. júl. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Csak azt magyarázza el a kedves válaszoló, ha szerinte olyan ember nem született, aki Orbánra szavazna, hogyhogy kétharmaddal nyertek? D
2018. júl. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

#12: Gratulálok, az egykulcsos adö miatt képes vagy egy pártra szavazni. (Családi adókedvezményt az ellenzék nagyrésze meghagyta volna)

Kíváncsi lennék kb. mennyit keresel. Nehogy a végén az derüljön ki, hogy a többkulcsossal jobban jársz.

2018. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
43%
A többkulcsossal senki nem járt jól. Még a szegények sem. Legfeljebb a tudat, hogy másoktól többet levonnak mint tőle.
2018. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Ja és miből gondoljátok hogy nincs jobb a Fidesznél? Az ellenzék nagyrésze még nem is volt kormányon.

Szerintem pedig nincs rosszabb a Fidesznél, ami kimossa az emberek agyát, és százezrek, milliók mondjak minden kérdésre zombiszerűen azt hogy Soros meg migráns.

2018. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
#15: Ha ugyanazt az adómennyiséget úgy szedjük be, hogy valakitől többet vonunk le, akkor nyilván valakitől kevesebbet fogunk. Csak Európa pöcegödreiben van egykulcsos adó. Ja és amikor bevezették, be lett ìgérve hogy 16%-ról fokozatosan 10%-ra csökken. Hát, 7 év alatt (2011-ben vezették be) 1%-ot sikerült csökkenteni.
2018. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
59%
Bizonyított az ellenzék. A Gyurcsány bizonyított, de a Jobbik is, acMomentumról nem is szólva. Nem kérünk belőlük.
2018. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
10%
Mit bizonyított a Jobbik meg a Momentum?
2018. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Vagy mert a többi felhozatal egyszerűen nulla. Eddig én magam a jobbikban láttam az alternatívát, de nekik annyi kb.
2018. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
"Nem. A fideszre lényegesen kevesebben szavaznak, mint más pártokra." Ne avarjon hogy a fideszre "csak" 2 millióan szavaztak többen, mint e legerősebb ellenzéki pártra
2018. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!