Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok, liberálisok, ti...

Balosok, liberálisok, ti megértitek, hogy valaki miért szavaz Magyarországon jobboldali pártra? Megértitek, hogy valaki miért lesz jobboldali, miért lesz nem liberális?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!

Azzal azért nem ártott volna kiegészítened - ha tudtad volna - hogy a klasszikus liberalizmus jobboldali. Ami a világon jelenleg folyik, annak a tébolyhoz van köze, nem a liberalizmushoz

Aztán innen lehet folytatni a csevejt!

2018. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, látom sikerült elég nagy zagyvaságot összehoznod. A jobboldali és liberális nem zárja ki egymást, sőt a konzervatív és liberális sem. De látom az agyi kapacitásod ehhez kevés.

Aki baloldali, az nem szükségképp liberális. Ezek a fogalmak itthon nagyon zavarosak sokak fejében.

2018. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"De látom az agyi kapacitásod ehhez kevés."


Most miért sértegetsz engem?

2018. júl. 12. 19:21
 4/10 A kérdező kommentje:

"Aki baloldali, az nem szükségképp liberális."


Nem is mondtam egy szóval sem, hogy a baloldal, az liberális. Azt mondtam, hogy "baloldaliak, liberálisok". Azaz megszólítottam őket. Megszólítottam mind a baloldaliakat, mind a liberálisokat. De tudom, hogy a sok liberális úgysem fog válaszolni, mivel nem elfogadóak, és nem elég megértőek ahhoz, hogy megértsék, hogy lesz valaki jobboldali.

2018. júl. 12. 19:22
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

"Most miért sértegetsz engem?"


Szerintem azért sérteget mert ostoba vagy és ezt ő is észrevette.

2018. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

És ti fidesznyikek miben vagytok különbek, mint az általatok gyűlölt liberálisok (holott ti is azok voltatok a kezdetek kezdetén)? :D


Megsúgom: Semmiben XD

2018. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mesélj, miért. Úgy is ezért írtad ki a kérdést, hogy elmondhasd véleményedet.
2018. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De mit kezdjünk azzal, hogy micsoda a klasszikus liberalizmus, ha nálunk meg Fodor Gábor, meg régebbről ezek az ávós gyerekek (Pető, Bauer, stb) nevezték ki magukat liberálisnak?


Nem értik meg soha, mert egyszerűbb lenézni a magyar parasztokat (földet túrják, nem tudnak tv csatornát váltani az M1-ről az ATV-re, aluliskolázottak, stb... - ezek az áprilisi gyöngyszemek) - mint megérteni a magyar társadalmat.


De azt se tudom, hogy ennek a bal-jobb felosztásnak van-e még értelme, nem csak Magyarországon, bárhol is? Elég vegyes lépéseket tesz mindenféle párt - főleg, ha kormányon van.

2018. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem, nalunk ez a jobboldali- baloldali- liberális felosztás, már rég nem áll fenn. A pártok is inkább csak "papíron" sorolhatók be valamelyikbe.
2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as ez igaz. Az SZDSZ sosem volt liberális, mert ahhoz a magukat liberalisnak tartó politikusoknak is tudni kellett volna hogy mit képvisel. 40 évig tartó egypártrendszerben való éléssel nem lesz valaki liberális.
2018. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!