Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldali beállítottságú...

A jobb oldali beállítottságú embereknek olyan bal oldali emberekkel is bajuk van mint én? Én is szeretem Magyarországot, felelősséget érzek a határon túli Magyarokért.

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy gyűlölöm a kommunistákat, a fideszt, mert fél diktatórikus országot csináltak Magyarországból. Az ellenzéket egy nagy rakás szerencsétlenségnek tartom. Ja és a liberálisok se a kedvenceim. Jó lenne az Angol munkáspárthoz hasonló Magyarországon is.

2018. júl. 21. 09:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%

nagyon unalmasak ezek a ballib panelek, ki hiszi el, hogy az orbángyűlölő ballib bulvár nem jut el tömegesen az emberekhez?

az internet korában élünk, hahó!


meg fél dikatórikus :DD az olyan, mint a majdnem demokratikus? a baloldali pártok azért jobbak, mert ott a pohár félig tele van... hihetetlen

2018. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

#10

Mi van a közszolgálati tévével?

Az minden kormány alatt az aktuális kormány által működtetett csatorna volt és lesz.

Miért csak most van bajotok vele?

Vidéki lapok?

Nagyon-nagyon kevesen olvasnak manapság újságot. Ennek ellenére senkinek nincs tiltva, hogy indítson egyet (még te is megteheted) és abban a saját szája íze szerinti cikkeket jelentesse meg. Csakhogy a nyomtatott sajtó a mai világban nem egy nagy biznisz, ezért is nem kapkodnak érte.

Választási rendszer?

Az a baj a választási rendszerrel, hogy nem ti nyertetek. Amikor ugyanezzel a rendszerrel ti nyertetek, akkor nem volt baj vele?

Nézd meg az angliai, vagy amerikai választási rendszert amikkel 3/4-es többséggel került volna be a Fidesz és utána szövegelj!

Budapest ellenesek?

Ez újdonság!

Miért? Mert a vidéket is támogatják és a vidéken élő embereket is emberszámba veszik?

Soha ennyit nem fejlődött Budapest, ezért is akar mindenki Budapestre cuccolni.

Stadionok

Ezek azért épültek, amikor olimpiát terveztünk, (ami az ország érdekeit szolgálta volna!) és aminek az ötletét még a Gyurcsány kormány indította el.

Kisvasút

Nem magának építette, mert a megnyitót leszámítva nem utazott rajta.

A kisvasutat egy megszüntetett vasútvonal nyomvonalán létesítették, felhasználva a még megmaradt töltéseket, a régi állomásépületet.Ez a megszüntetett vonal a MÁV 6-os számú Bicske–Székesfehérvár-vasútvonala volt, ahol 1979-ben szűnt meg a személyszállítás, de bebizonyosodott, hogy igény volt rá. Ezzel csak gazdagodott az ország és turisztikailag sem utolsó létesítmény.

Egészségügy

Szarból nem lesz két nap alatt katedrális. Eddig soha nem látott ütemben folyik az egészségügy rehabilitációja, de nyilván ez nem történik egyik napról a másikra.

Még mindig magasan vezetünk ellátottságban az összes európai alapfokú (mert a TB-del csak azt fizeted!) intézményrendszere előtt.

Tájékozódj, hogy ezért a pénzért mire vagy jogosult Németországban, Franciaországban, Angliában, Olaszországban, stb.,... vagy akár Amerikában!

2018. júl. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

12-es vagyok

Az lemaradt, hogy nekem speciel sem veled, sem a többi állítólag baloldali beállítottságú emberrel nincs semmi bajom. Azzal a ferde gondolatisággal van bajom, amit képviseltek, de ez nem személyekre leosztott részemről.

2018. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk a diktatúrát én sem értem. Mitől van diktatúra? A stadionoktól? Ne már.


Milyen hír nem jut el az emberhez a mai világban? Itt ülök egy holland parkolóban és a telefonommal elérek akármilyen híroldalt.


Nyugaton jobban megszűrik a híreket, nem lehet akármit leírni, mert az "Hasskommentar".


Bszki, mi az ami még nem hangzott el a Fideszre vagy Orbánra? Az előbb csak így olvasgattam össze - vissza. Egy helyütt - már azt sem tudom hol - egy hírre, egy hozzászóló azt reagálta, reméli, isten megveri Orbán Viktort és a következő unokája Down kórosan születik majd.


Most tekintsünk ettől beteg lélektől, én Gyurcsánynak, Kádárnak vagy Rákosi Mátyásnak sem kívántam volna ilyet, de egy diktatúrában ezt megengednék?

2018. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nem mi nyertünk a választást? Én az egyik ellenzéki párt szimpatizánsa sem vagyok. A kisvasút helyett a 110-es vasútvonalat is felújították volna, amit megígértek ugye, de a Debrecen Mátészalka vasútvonal úgy látszik nem olyan fontos, vagy a lajosmizsei elővárosi vonal, amin 40 kilométer a legnagyobb engedélyezett sebesség Dabasig. Az 5-ös metróról ne is beszéljünk ami fél millió ember életét könyitené meg , Szentendre, Ráckeve, és Csepel között, plusz a IX, V, XIII, és a III kerületben élőknek is jól jönne
2018. júl. 21. 11:42
 16/22 A kérdező kommentje:
Amúgy semmi bajom a jobb oldali emberekkel. Sőt a fanatikus liberálisok legalább annyira veszélyesek szerintem, mint a szélső bal, és jobb oldali pártok.
2018. júl. 21. 11:47
 17/22 anonim ***** válasza:
41%

[link]

nagy kár, hogy


igazad van dehogyis kisvasútra megy minden pénz

2018. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%

#15

"Mi az hogy nem mi nyertünk a választást? Én az egyik ellenzéki párt szimpatizánsa sem vagyok."


Az, hogy te nem mentél el választani, az a magánügyed, itt írásban baloldali beállítottságúnak vallod magad és erre kaptál választ.

Ha meg még annyit sem tettél meg, hogy leadd a voksod, akkor mire fel reklamálsz?

Önként nem vettél részt egy döntésben, amit mások meghoztak nélküled, így a kritikádnak nincs helye!


Természetesen amiket felsoroltál, azok is mind fontosak és nyilván meg is lesznek valósítva, de nem megy minden egyszerre. Biztos, hogy mindenki úgy gondolja, hogy a saját térsége problémája a legeslegégetőbb, de pont ezért ezt mások meg másképp gondolják.

Az 5-ös metróval meg nagyon előreszaladtál, mert egyelőre a 100 éve megkezdett és ellopott 4-es metrót kellett nagyjából gatyába rázni.

2018. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Leadtam! És itt a fidesz vesztett. Állampolgári kötelességem volt szavazni. De ettől még semmire tartom az ellenzéket.
2018. júl. 21. 11:59
 20/22 A kérdező kommentje:
Amúgy te hozzászólásaidatt is maxiimálisan tiszteletben tartom.
2018. júl. 21. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!