Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP-sek szerint tényleg az...

Az LMP-sek szerint tényleg az Magyarország legnagyobb problémája, hogy egy pártnak van-e férfi és női tárelnöke?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Inkább választanának egy transzneműt. A nemzetközi megitélésük is kiugrásszerűen nőne.
2018. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. De szerintem még az LMP tagok között sincs senki, aki így gondolná. Attól, hogy vannak fontosabb dolgok, miért ne foglalkozhatnának ezzel is? Szerintem az ég világon semmit se vett el az idejükből és munkájukból, hogy bevezettek egy nemi kvótét a pártvezetésre vonatkozólag.
2018. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem az LMP-nek ez lesz most a legkisebb problémája.

Attól függetlenül helyes irány, hogy a nők is kellő szerephez jussanak a politikában. Sok témát jobban átéreznek, mint mi férfiak.

2018. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mondjuk az atomenergiát nem? szél berni abban érti "otthon magát"
2018. júl. 21. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A magánügyük, nem?

Ha akarják, akkor így csinálják - ha más párt máshogy akarja, akkor másképpe csinálja. Aztán majd kiderül, hogy mennyi szavazó tartja hasonlóan fontosnak vagy egyáltalán figyelemre méltónak.

Amúgy nem hiszem, hogy ez lenne a LEGfontosabb dolog az lmp-sek szerint, legkevésbé hiszem, hogy összekötnék bárhogyan is Magyarországgal. Nekik fontos és akkor hagy csinálják. Neked ártanak vele?

2018. júl. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van, szerintem is ez a legfontosabb kédés az országban. Először ezt kellene megoldani és törvényileg szankcionálni, hogy megoldódjon, az egészségügy, a szociális rendszer problémái még ráérnek. Hogy hány ember hal éhen az utcán az mindegy egyelőre, előbb legyenek női elnökök és több nő a parlamentben!

..

*na, ironia off, mielőtt nagyon lepontoznátok.. :D

2018. júl. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, de azért az nem árt, ha olykor nők is felbukkanak a politikában.
2018. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Miközben ez a problémája ennek a szerencsétlen nyomi libsipártnak,közben megbüntizik letiltják a cég reklámarcát a nőnemű Szélbernit :D Logikus nagyon. Eláshatják magukat,még futnak kicsit aztán mennek az szdsz után.
2018. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!