Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP miért nem sorakozik...

Az MSZP miért nem sorakozik fel Gyurcsány Ferenc mögé? A baloldalon egyesül a DK tud céltudatos, következetes politikát folytatni!

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 15:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
GYURCSÓTÁNY
2018. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Mert Soros György ezt a parancsot adta nekik. Nem tudtad, hogy az egész baloldal Soros bábja?
2018. júl. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

következetes politika :

"ma szarul politizáltunk, de holnap visszasírod még ezt is!"

2018. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%
Ennek mi értelme lenne. Gyurcsány nem véletlenül hagyta ott saját döntésével az MSZP-t. Az MSZP egy fideszfészek, remélem sem Gyurcsány sem senki más aki a Fidesz megbuktatását kívánja nem akar többet az álellenzék közé keveredni. Gondolok itt a Hadházy félékre vagy az újonnan alakulókra is.
2018. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert az MSZP nem akarja elveszíteni a maradék szavazótáborát, márpedig ha kevés taszítóbb személy van ma, mint Gyurcsány Ferenc.
2018. júl. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem sorakoztak fel mögé, amikor miniszterelnök volt, akkor most miért tennék?
2018. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
65%

A kérdésedben megadtad a választ.

Mert az egyik az mszp, gyurcsány meg a dk pártelnöke.

Két külön párt, nem egy.

Amúgy megsúgom, az mszp felsorakozott gyurcsány mögé, egészen amíg bukásig nem vite a miniszterelnökségét. Akkor gyurcsány lemondott, a választásokon az mszp csúfos vereséget szenvedett. De még ekkor is együtt voltak gyurcsányoddal.

Majd ez a gyurcsány úgy gondolta, hogy megszabadul az mszp azon tagjaitól akik nem akarták őt tovább isteníteni és kivált az mszp-ből, új pártot alapított. Most meg számonkéred az mszp-n, aminek csak károkat okozott és otthagyta őket gyurcsány, hogy miért nem állnak mögé???

2018. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Mert Fletó nem törekszik erre. Tőle kérdezd hogy miért nem? Én sem értem, legfeljebb sejtem. Szerintem bal oldalon "tarolhatna", de a mai kormány-ellenes hangulatban túl nagy felelősséget is magával hozna. Szerintem ő nem akar egy össz-nemzeti megmozdulás élére állni. Ezt inkább kihagyja.
2018. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem unod még kedves kérdező, hogy minden nap ezt a hülyeséget nyomatod? Oké, hogy impotens a teljes baloldal, de azért annyira nem, hogy egy szektavezér mögé sorakozzanak fel...
2018. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"Nem unod még kedves kérdező, hogy minden nap ezt a hülyeséget nyomatod? Oké, hogy impotens a teljes baloldal, de azért annyira nem, hogy egy szektavezér mögé sorakozzanak fel..."


Szerintem nem, gondolom azt hiszi, hogyha sokszor ismételgeti akkor majd elhiszik.

2018. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!