Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK profitálhatja a legtöbbet...

A DK profitálhatja a legtöbbet az ellenzéki pártok széthúzásából? Tulajdonképpen minden túlzás nélkül kijelenthetjük, hogy lehet a DK nem egy erős párt, de a maga stabilitása szembetűnő.

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gyurcsány Ferenc a szembetűnő, szóval nagyon nem fog profitálni, még a baloldaliak többsége sem kedveli.
2018. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pedig ezt egy fideszes politikus mondta az Echo TV műsorában.
2018. júl. 2. 18:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért, még van négy év a következő Országgyűlési választásokig. Mégis kik fognak vajon rájuk szavazni?
2018. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]

Fideszesek!Az Origo a ti médiátok, és ezt a cikket ők írták.

2018. júl. 2. 18:24
 5/17 anonim ***** válasza:

"A Demokratikus Koalíció az egyetlen igaz stabil pont a Fidesszel szemben állók között - jelentette ki Gyurcsány Ferenc pártelnök Szegeden."


Ezt mind 2016-ban.

2018. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem cáfolta az Origo, pedig ha valamivel nem értenek egyet, akkor egyből cáfolnak.
2018. júl. 2. 18:27
 7/17 anonim ***** válasza:

Engem viszont egyáltalán nem érdekel, hogy mit cáfol az origo és mit nem. Gyurcsány Ferenc egyszer már megbukott és nem úgy, mint Orbán Viktor, hogy éppen elvesztette a választásokat, milliós szavazótáborra.


Nem vagyok Fideszes, sőt jobboldali sem, de Gyurcsány Ferenc nem kapocs, hanem ék az ellenzékben, ami taszítja magától a többieket, de leginkább a szavazókat.

2018. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

" [link]


Fideszesek!Az Origo a ti médiátok, és ezt a cikket ők írták."


Azért ez messze van az állítólagos Echo tv-s Fidesz politikustól .

2018. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Fideszesek!Ti nagyon félreértitek azt amit mondok.Én csak azt mondom, hogy a Jobbik most szakad ketté, az MSZP évek óta nem képes egy vezetőt felmutatni, az LMP-ben meg politikusok verik egymást.Ennek tükrében tényleg Gyurcsány Ferenc pártja képviseli az ellenzéki stabilitást.
2018. júl. 2. 18:35
 10/17 anonim ***** válasza:

"Fideszesek!Ti nagyon félreértitek azt amit mondok."


Az lehet, mert rajtam kívül más még válaszolt sem írt. Én meg sohasem voltam Fideszes.

2018. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!