Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek politikailag...

Szerintetek politikailag belehetne tiltani a Balaton Soundot, ha esetleg miniszterelnök lennék akkor megtudnám csinálni?

Figyelt kérdés
Amiket láttam youtuberol förtelmes az egész és nem kéne léteznie. Ha egyszer lenne lehetőségem, hogy miniszterelnök legyek kivégezném a soundot és helyére kultúrális programokat hoznék létre. Ha emiatt tüntetnék én megrendezném a második rendőrattakot csak az jogos is lenne. :D
2018. júl. 22. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

'Kulturális program: egy halom 15-25 éves rommá issza és drogozza magát, szar zenére :D'


Honnan tudod? Voltál már ezen a programon? :)

A másik: mi határozza meg, mely zene minősül szarnak...

2018. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Beszéljetek össze Kásler meg Kerényi Úrral.
2018. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy csak irigy vagy rájuk, amiért pontosan tudod, te nem hogy a Balaton Soundra, hanem még a Budapesti Tavaszi Fesztiválra sem jutsz el soha.
2018. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"még szerencse, hogy a hozzád hasonló emberekből kevés van a parlamentben."


Azt éppen nem mondanám.

2018. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, ne nézz róla videót és ne menj oda. Miért kell más szórakozását tönkretenni? Több tízezer ember szereti, ők eljárnak, te nem szereted, ne menj. Nem kell ebbe politikát keverni, nem kell rosszindulatúnak lenni.

Ha engem idegesít a sakk, tiltsuk be? Lehet hogy neked kedvenc sportod ( lehet újat mondok, de igen, a sakk egy sport ), imádod, 24/24-ben csinálnád ha nem kéne aludnod és dolgoznom, de én nem szeretem. Akkor tiltassuk be? Írjunk petíciót ellene vagy keressünk politikai fogást?

Vagy inkább hagyjuk békén egymást, te nem mész a Sound-ra, én meg nem megyek sakkozni.

2018. júl. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!