Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek politikailag...

Szerintetek politikailag belehetne tiltani a Balaton Soundot, ha esetleg miniszterelnök lennék akkor megtudnám csinálni?

Figyelt kérdés
Amiket láttam youtuberol förtelmes az egész és nem kéne léteznie. Ha egyszer lenne lehetőségem, hogy miniszterelnök legyek kivégezném a soundot és helyére kultúrális programokat hoznék létre. Ha emiatt tüntetnék én megrendezném a második rendőrattakot csak az jogos is lenne. :D
2018. júl. 22. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Úgy se jutsz el odáig. Sőt...
2018. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

csak szólok, hogy a Balaton Sound egy kultúrális program. Akkor is az ha neked nem tetszik - sokaknak viszont igen.

Miért kell neked politikai ok valami bezárásához? Miért gondolod, hogy mindennek a politikához kell kapcsolódnia? Pláne ha rossz?

Ha nem tetszik akkor minek nézed?

2018. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan soha nem jartam a Balaton Soundon es nem is szándékozom, mert nem az én világom, de eszembe nem jutna betiltani. Sőt, a "Szigetet", a Volt fesztivált és a többit sem. Igaz, ezek jobban is tetszenek, de nyilván vannak, akik meg ezeket tiltanák be.
2018. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, összességében, mindenkinek jobb, ha nem leszel miniszterelnök, a kis "rendőrattakos" vágyálmoddal.
2018. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja,értem,tiltsunk be mindent,ami nekünk nem tetszik,ez aztán a demokrácia és a jogállam.
2018. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
még szerencse, hogy a hozzád hasonló emberekből kevés van a parlamentben.
2018. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kulturális program: egy halom 15-25 éves rommá issza és drogozza magát, szar zenére :D
2018. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából ha egy nagy hatalmú ember be akarja tiltani, meg tudja találni hozzá a jogi indokot. Pl. lehet a zajra hivatkozva, ami egyébként sokak véleményével egyezne is.
2018. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Ha vagy olyan hülye, mint "Sarlós" Pityu, akit érdekes módon 8 év után kezdte zavarni a "RedBull Air Race", akkor hajrá!
2018. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, nem is kell a kezed bepiszkolni, arra vannak a láncos kutyák.
2018. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!