Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Trianon felülvizsgálatára...

Trianon felülvizsgálatára miért nem tesznek semmit a politikusaink?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 21:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Nos ennek ellent kell mondanom utolso...hisz gondolkodj csak Marosvasarhelyen most sorvvaszak el az orvosi egyetemet...nemzeti szimbolumokat uldoznek pedig az unio kotelezne a romanokat hogy betartsak...viszaszolgaltatott vagyonokat allamositanak ujbol csak azert mert az magyar (teszik ezt az unioban demokraciaban stb)...szerinted az ottani magyarsag ennek a fenyeben mit szeretne?....De mint irtam majd nyugateuropaban is alakul az uj trianon..hisz a bevandorlok jobban szaporodnak es ahonnan jottek majd olyan helye valtoztassag az uj osi teruleteket pont mint ahogy a romanok balkanizaljak Erdelyt...es akarmenyire balkan Mo is, fenyevekkel elobre van es meg elobre is lehetne ha....de ehhez uj topik ellene.
2018. júl. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

Én tökéletesen megelégednék azzal, ha a kint élő magyarokért harcolnának. Értsd: Szlovéniában az a csekély számú magyar és az Ausztriában élőknek nincs sok gondja. Szerbiában már nagyobb számban élnek, de ott legalább a szerbek által kevésbé lakott területen ( ahol több nemzetiség is együtt él ) autonómiát kaptak. A szlovákoknak változó, él kint ismerősöm. A keleti részen elég rossz nekik, de pl Pozsony környékén nem problémáznak velük.

Legnagyobb számban és legnagyobb elnyomás alatt Erdélyben élnek, mondjuk itt a magyar politikusok tehetnének valamiért Székelyföld autonómiájáért.

Ukrajnát direkt hagytam ki, háború is van, Kárpátalján sok ruszin él és itt más jellegű problémák is vannak.

2018. júl. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#8

Attól, hogy sokan nincsenek tisztában vele, még így van. 😁

Hogy tovább borzoljam a kedelyeket, a trianoni Magyarország nagyobb volt a mainál. Azóta 3 falut vesztettünk (pozsonyi hídfő).

2018. júl. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Trianon 50 évre szólt. 69'-ben a baráti kommunizmus megőrzése érdekében hivatalosan lemondott az akkori vezetés a területekről.

Ettől kezdve már nincs hová ugrálni.

2018. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
Milyen 50 évre? A diktátumnak nem volt lejárati ideje :)
2018. júl. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Akarnátok olyan országban élni, ahol a magyar lakosság aránya nem haladná meg az össznépesség 50%-át? Mert én nem.
2018. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a mohácsi vészt kellene utólagosan visszaváltoztatni.....de talán a legjobb az lenne, ha visszamennénk az Etelközbe....
2018. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

#17

Sőt, másszunk vissza a fára, ahonnan lejöttünk!

2018. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
84%
Értem én, hogy az átlagintelligencia zuhanóban van, de azért ilyeneken max 11-12 évesen mereng el utoljára az ember aztán belátja hogy baromság az egész. Ma már nem lesz semmilyen változás. És azért mert egyrészről eltelt 100 év másrészről ma már a magyarországi magyarok sem akarnak Magyarországon élni, azok a szerencsés helyzetben lévők akiknek meg nem kell ezt elszenvedni pláne nem. Szlovákia már lég lekörözött bennünket, a Románia már utolért, pár év és a szerbek is utol fognak. Ezen kéne inkább elgondolkozni.
2018. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
0%

Azon kellene inkább elgondolkozni, hogy aki valóban igazi magyar az miért maradt kint még a mai napig is az elcsatolt helyeken? Vagy annyira mégsem magyar ?

Én az ő helyükben mindenemet hátrahagyva jöttem volna a hazámba.. Hagyjuk már ezt a visszacsatolást.. Ha olyan szar az erdélyi magyaroknak mért nem jönnek honföldre?

2018. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!