Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak! Szeretitek az...

Baloldaliak! Szeretitek az index 444 hvg és társai nem súlyosan elfogultak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 07:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
56%

Nem, kicsit sem. Bár a 444-et nem olvastam már egy ideje.

Az nem elfogultság ha az imádottunkról stiklijeiről IS beszámol... meg mindenki máséról IS.


Persze ismerem az "aki nincs velünk, az ellenünk van" bites gondolkodást. Amikor volt mit, mindent kiteregettek a "baloldalról" is, de most a "jobboldal" (LOL) van hatalmon, és kevergeti...


Ja, nem vagyok baloldali, sem pedig "jobbos". Normálisos vagyok.

2018. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Mert aztán a kormánypárti nem. Nézd csak meg az origo főoldalát.

Soros György jobbra, Soros György balra

Egy migrans késelt

Orbán Európa megmentője

Egy migrans erőszakolt

Újra Soros György

És ezzel ki is merültek a témák. Én valódi híreket szeretnék olvasni, szóval már inkább messziről kerülöm az origot és a 888-at is.

2018. júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
miert keptelen leszakadni a sok baller orbanrol? a telrqnseknak azert szabad mindent amit kritizalnak, merthogy orban? es akkor most mi is kulonbozet meg titeket az orbantol?
2018. júl. 24. 12:38
 14/25 anonim ***** válasza:
45%

"miert keptelen leszakadni a sok baller orbanrol? a telrqnseknak azert szabad mindent amit kritizalnak, merthogy orban? es akkor most mi is kulonbozet meg titeket az orbantol?"


Téged mi különböztet meg a baloldaliaktól?

2018. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
70%
#13 nem merthogy orbán, hanem azért, merthogy hülyeség, lopás, mutyi. Az más probléma, hogy orbán mást nem csinál, csak ilyeneket. És nem csak a "ballerek", én sem vagyok az... Jaaa várjunk "aki nincs velünk az ellenünk", tehát baller? Így már értem...
2018. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

"miert keptelen leszakadni a sok baller orbanrol?"


Kit érdekel Orbán? Nem a személye az érdekes, hanem amit a közpénzekkel csinálnak.


Vagy neked jó az, hogy rohadnak szét a kórházak, és közben épülnek a csillogó stadionok? Ha te vagy a családtagod kórházba kerül, akkor jó dolog lesz ilyen környzetben gyógyulni miközben a stadionokra gondolsz?


Azt a pénzt ami eltűnik, illetve elpazarolnak, a te zsebedből is veszik ki. Egy normális fideszesnek is úgy kellene hozzáállnia, hogy sok mindennel egyetértek, de ez a pénzpazarlás, lenyúlás elfogadhatatlan, és ezt jelezni kellene a képviselőd felé.


Illetve pl. az igazságszolgáltatás függetlenségének felszámolása is érint téged, mert akkor nem az lesz, mint korábban, hogy a kisembert védik a szabályok (fékek és ellensúlyok), hanem a hatalmon levők kegyétől függesz majd.


És lehetne még sorolni.

2018. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
és a kérdésben megmutatod hol szerepelt orbán?
2018. júl. 24. 17:57
 18/25 anonim ***** válasza:
45%
Neked válaszoltam a 13-asra, ahol Orbánról írtál.
2018. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"Vagy neked jó az, hogy rohadnak szét a kórházak, és közben épülnek a csillogó stadionok?"


sokszorosát költik kórházakra, mint stadionokra

te meg itt benyelted a ballib hülyeséget

2018. júl. 24. 19:11
 20/25 anonim ***** válasza:
35%

Dehogynem. Amikor egy migráns gyilkol Németországban, miért írják csak azt a cikkbe, hogy német állampolgár gyilkolt, miközben pár éve lett csak az és előtte afrikai, iráni stb állampolgár volt? Egy szót se ejtenek a származásáról! Ez szerintem undorító és nem kell jobboldalinak lenni, hogy ezt gondolja az ember róla.

ITT A PÉLDA: [link]

2018. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!