Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz azért olyan népszerű...

A Fidesz azért olyan népszerű mert a magyarok lakosságból sokan a korruptabb életvitelre adták a fejüket?

Figyelt kérdés
Manapság egyre gyakrabban tapasztalom akár boltba is, hogy igyekeznek átverni a visszajáróval, persze ha szóvá teszem akkor engem néznek szemétnek. Meg ha kihívok egy szerelőt ha valami elromlik, már látom rajta, hogy azon agyal, hogy tudjon legjobban átverni és lehúzni anyagilag. De szinte minden területen ezt tapasztalatom, a minap bentem a NAV-hoz mert adótúlfizetésem volt, vittem magammmal az ezt igazoló kivonatot,erre az ügyintéző azt mondta semmilyen túlfizetés nincs, pénz nem jár vissza. Az ügyvéd ismerősöm rendes volt, miután megmutatom neki, ő beszélt a hivatallal és úgy már még is kitudták fizetni, mert állítólag hiba volt a rendszerükben és azért nem látták... Tiszta vicc már ami itt megy. 43 évesen még én is gondolkodom azon, hogy talán külföldön jobb lenne. Lehet, hogy azért ennyire népszerű a Fidesz, mert a magyar lakosság is sokat korrumpálódott az utóbbi időkben?

2018. júl. 24. 16:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7%
Azért népszerű a Fidesz mert megépítette a kerítést, ami közel egy millió migránst akadályozott meg abban, hogy bejusson Magyarországra és ne lehessen kitoloncolni őket mert Brüsszel nem engedte volna. Így nem juthatnak be és nem kell aggódni a kitoloncolási moratórium miatt.
2018. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 tgt ***** válasza:
68%
Köszi 11-es, valóban így működik: elfogadjuk a korrupciót, a mértéktelen lopást, a közpénzek kisajátítását, mert a kormánysajtó elhitetik velünk, hogy Viktor megvéd minket a migráns hordáktól, akik lefejeznek, felrobbantanak, megerőszakolnak minket. És mi elhisszük ezt, és szemet hunyunk a lopások fölött.
2018. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
16%
Nézd meg hol vannak a no-go zónák! Párizs, Berlin, Brüsszel(!) és egyre csak gyarapodnak. Szerintem ha olyan állapotok uralkodnának itt mint azokban a városokban, inkább Orbánra szavaznál, bármennyire is utálod.
2018. júl. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Rossz a konteód.
2018. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

ma 16:11


Te inkább azonosulj egy némelyik másik "kultúrnéppel", pont olyan primitív senkiházi vagy. :)

2018. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

"1# Ha ekkora magyargyűlölő vagy méiért rontod itt a levegőt? Nyugottan húzz el nem fogsz hiányozni."


Évek óta itt óbégat, de arra nincs pénze, hogy a nyugati határig eljusson. :P

2018. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja értem
2018. júl. 25. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza van. Jól mutatkozik ezen az oldalon is a primitív magyar észjárás. Csak a prolizás,szemétkedés ,egymás leugatása megy,közben meg mindegyik a szart tapossa a szürke hétköznapjain. Akármelyik nyugat-európai országban jártam mindenhol valamilyen szinten normálisabbak az emberek,nincs ez az ostoba gyűlölködés ,itt ha valamin eltérő véleményed van ,nem hagyod magadat átverni akkor takaródjál innen egyből duma,nem megoldást talál,hanem takaródj.. Ezért tart itt a magyar,elmegy fillérekért gályázni,nem a sorsa jobbátételén van elfoglalva,inkább hogyan ártson a masiknak,miként tud valakivel ki.aszni . Egy fokkal jobb a magyar csak a ciganytól,ezek a nagy "hazafiak" meg itt fognak megrohadni kb majd 70 éves korukban is dolgozni fognak a minimálbérért a másik fele meg lopni,csalni és a kevés normalis réteg,akik a kettő között szenvednek.
2018. júl. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy csak a nullázásra futotta a fajtátoknak. ;)
2018. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ma 21:08


Pont a szokásos gyerekesek, családosok elleni proli osztja az észt erről, a bugris "spártakuszmátyással" az élen, aki napi szinten demonstrálja, hogy ugyanolyan tirpák éppen mint szerinte a magyarok. :D

2018. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!