Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok Magyarországon...

Támogatnátok Magyarországon az embertenyésztés bevezetését a csökkenő születésszám miatt?

Figyelt kérdés

Minden fejlett ország szembesül azon problémával, hogy az állampolgárai nem akarnak családot alapítani. Pl. Nyugat-Európa, Magyarország, és Japán.


Nyugat-Európa migránsokat engedett be, aminek katasztrófális következményei lesznek az országaikra nézve.


Japán és Magyarország -nagyon bölcsen- nem csinált semmit egyenlőre, azonban idővel kell egy migránsmentes megoldás ezen országok számára is.


Kitaláltam egy új módszert, amit Magyarországon tesztelhetnénk először, majd idővel más hasonszőrű országok is átvehetnének (Észtország, Finnország, Dél-Korea, és Japán)


Az új módszer az Embertenyésztés lenne. Ez röviden abból állna, hogy a tenyészprogramba jelentkező béranyákat a programba jelentkező férfiak spermájával termékenyítjük meg, lombikbébiket létrehozva. A programban részt vevő férfiak és nők pénzt kapnak a részvételért.


A béranya megszüli a gyereket, aki egy állami központba kerül, afféle árvaházba, ahol az állam felneveli őket.



Kritérium lenne a programba jelentkező spermadonorok és béranyák számára, hogy kizárólag magyarok, észtek, finnek, japánok, és koreaiak vehetnek részt a programban. Más országok és ezen országokbeli más eredetű kisebbségek (pl. cigányok) ki lennének zárva.


A magyar, észt, és finn jelentkezőknél előny lenne az, ha kis termetűek, soványak, szénfekete szemük és egyenes hajuk van, "japános" vagy "koreais" arcformával rendelkeznek, továbbá, hogy intelligens és csendes, zárkózott, visszafogott emberek, akik nem ordítoznak és dajdajoznak.



Mit szóltok az ötlethez?



2018. júl. 25. 19:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
29%

"Az egész egy hülyeség, főleg cigányok jelentkeznének."


Eleve ki lennének zárva.


"Amúgy meg nem édes minegy, hogy milyen az illető haj és szem színe? Egy olasz vagy göndör hajú ember nem is jelentkezhetne?"


Nem. Szaporodjanak a saját országukban. A program épp a magyarok szaporításáról szól, minden más népség esetén kizárt.


"Azt ugye tudod Kérdező, hogy ez a finn-ugor dolog már régen megdőlt? ...nyelvi vonatkozásban is."


Persze hogy meg, legkevesebb közünk a finnugorokhoz van, főleg nyelvben. A magyar mint ősnyelv sok más ősnyelvre hasonlít, de a finnugorra legkevésbé.

2018. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

"Én inkább a 30-as évek német programjával szimpatizálok."



Akkor mért nem mész németbe? Angéla majd szül neked kis grizzly medvéket! Hahaha...

2018. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%

Ezt már a nácik megcsinálták annak idején, szóval ez nem a te módszered. A magyar egyébként is genetikailag nagyon kevert nép. Mit érteszt azalatt hogy más eredetű kisebbségek?


Azt írtad programban részt vevő férfiak és nők pénzt kapnának a részvételért. A magyar állam most is pénzt ad a gyerekvállalásért és egy rakás kedvezményt, de ennek ellenére csökken a születésszám. Ráadásul eléggé rasszista így az értelmesebbek nem jelentkeznének, meg amúgy is milyen ember az aki a gyerekét megszüli és beadja hogy más nevelje fel. Egy-két elmebetegen kívül nem lenne jelentkező.


Egyébként Észtország, Finnország, Dél-Korea, és Japán miben is hasonszőrű Magyarországgal? Ezt nem sikerült megfejtenem.

2018. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

"Egyébként Észtország, Finnország, Dél-Korea, és Japán miben is hasonszőrű Magyarországgal? Ezt nem sikerült megfejtenem."


Voltál már ezen országokban és chat-eltél már ilyen országbeli emberekkel? Nekem volt szerencsém arra, hogy kint töltöttem egy időt Finnországban, és tudok egy kicsit japánul és koreaiul, a kulturájukról is sokat olvastam, és a neten is chat-eltem ilyen országbeli emberekkel keverten angolul és japánul/koreaiul.


Egy olyan kultúrát ismertem meg, ami teljesen más értékrendű, mint a Nyugat, de nagyon fejlett. Ezen helyeken szinte mindenki Ateista, csak hagyományból vallja magát kereszténynek, sintónak, vagy buddhistának. Nagyon magas az átlagember tudományos, technikai tudása, semmilyen szexuális szégyenérzetük nincsen, és a balliberális "polkorrekt" kultúra sem fertőzte meg őket, konkrétan 16-18 éves lányok olyan nézeteket vallanak, amiket a Nyugat zsigerből "nácinak" tituálna, meg se hallgatva érveiket, mellette meg magas ismereteik vannak a kvantummechinikáról és az evolúciós biológiáról.


Beszéltem egy japán csajjal és a fiú tesójával, 18 és 16 évesek, mindketten villamosmérnöknek készülnek, mellette szabadidejükben őseik kultúráját, a szamurájokat és az Edo-korabeli Japánt tanulmányozzák.


Finneknél is beszéltem olyan 15 éves lánnyal, aki alapjában érti a kvantummechnikát, fizikusnak készül, mellette meg tanulmányozza régi eposzukat, a Kalevalát, és szünidőben a családjával felkeresik erdei kunyhójukat, ahol még áram sincsen, úgy élnek ott, mint a 19. században. Halásznak, tüzet gyújtanak, fatüzelésű szaunába ülnek, és énekelve elregélik Vejnemöjnen történetét.


Észteknél is hallottam olyan fiatalokról, akik informatikusok és programokat fejlesztenek, de ha eljön a szabadságuk, meztelenül fürdőznek tőzeglápi tavakban, szalonnát és virslit sütnek a tóparton, sokat beszélgetnek a szexről, és hasonló témákról. Pucér fiúk és lányok összebújva alszanak a hálózsákban, de nem kufircolnak, csak ha belemegy a másik.


Ez nekem egy sokkal fejlettebb kultúrának tűnik, mint a Nyugati, ahol a mai napig sok témában tabu a szex, a tudomány nem hétköznapi beszédtéma, nagy a prüdéria meg a konzervatívizmus, többnyire semleges témákról beszélnek pl. az időjárás meg valami bugyuta tévéműsor, nehogy megsértsék a másikat.

2018. júl. 25. 21:29
 25/34 anonim ***** válasza:
28%

Ezt már előadta a parlamentben egy kedves kormánypárti politikus.


"Addig kussoljanak a nők amíg nincs 3-4 gyerekük mert addig semmit se érnek"


ez nem embertenyésztés akkor nem tudom mi az ?

2018. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, amiket leírtál egyáltalán nem jellemző általánosságban Magyarországra és a magyar embere.
2018. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%

"Abba hogy ezek is fajtiszta országok."


Azt nem tudom hogy ezek fajtiszta országok-e, de hogy a magyar nem az, abban egész biztos vagyok. Talán az egyik leginkább kevert genetikájú nép a magyar.

2018. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

*26

Mit szólnál hozzá, ha inkább te kapnál egy hatalmas sallert a kobakodra, hátha némi józan ész is szorul beléd egyúttal?

2018. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

'A magyar mint ősnyelv sok más ősnyelvre hasonlít, de a finnugorra legkevésbé.'


Látom, páran nagyon ráizgultak erre a bullshit-re.

2018. júl. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
67%

Ez miben különbözik a béranyaságtól?Mármint te tenyésztésnek nevezed.

Más országokban már létezik ilyen és törvényes.


Azt,hogy az állam nevelje fel 100%-ban nincs rá keret.

Így is nagy teher a társadalomnak a családosok eltartása.

Akkor hogyan tartanád el ezt a sok állami gondozottat?

Meg még fizetne is(gondolom az állam).Miből?


A jobboldali emberek(feltételezem az vagy,mivel elég bevándorlás ellenes vagy) pont azt vallják,hogy a gyereknek a legjobb helye a családban van.


Szerintem már az is jó lenne,ha a béranyaság legális lenne,és így olyan nők is nevelnének gyereket,akik mondjuk azért nem akarnak gyereket,mert a terhességtől és a szüléstől félnek/undorodnak.

2018. júl. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!