Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Direkt ilye magasak az ingatla...

Direkt ilye magasak az ingatlanárak mesterségesen?

Figyelt kérdés

Konkrétan meg sem próbálnak tenni ellene hogy ne budapest központú legyen az ország és az ingatlanok ára kúszik addig hogy bankrablás nélkül nem igazán reális egy lakás 30m2 es lakás vásárlása ha nem egy drogtanya mellett van. Konkrétan 10 millióval vagy még többel drágábbak. Értem én hogy budapesten van minden és akinek ott van háza annak ez jó de úgy sacc/kb 8 millió ember nem budapesti akinek nincs ott háza.

Kérdés miért nem akarja senki hogy ne csak budapest legyen élhető. A földből kúsznak ki a luxusvillák amik 35 milliónál kezdődnek. A luxus az igazából egy minimális színvonal kb... legalábbis ha azt nézem mit lehetne abból a pénzből vidéken építeni. Hát nem egy kisszobát meg egy zuhanyzót.


2018. júl. 26. 05:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Katasztrófa, ami ekörül is megy, és mindenkinek így jó.
2018. júl. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
2-es az túlzás, hogy "mindenkinek"
2018. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%
Nem ertem a kerdest. A fizetokepes kereslet szabja meg az àrakat.
2018. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Szerinted ezt ennyi ember ki tudja fizetni? Csak hitelre 20-30 évre aztán nézhet amikor megszűnik a munkaviszony megemelkedik a kamat.
2018. júl. 26. 08:16
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Jó, és mit kéne tenni? Aki meg eddig ingatlanba ruházott be, az jól járt.


Lesz ez rosszabb is, nézd meg Nyugaton mennyibe kerülnek az ingatlanok.

2018. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Amit mondtam megyeközpontokban munkahelyeket csinálni. Infrastruktúrát átvariálni hogy mindenki makszimum a megyeszékhelyig utazzon ha kell munka vagy iskola vagy akármi. Egyből elmenne az ára a pesti ingatlanoknak.
2018. júl. 26. 08:21
 7/31 anonim ***** válasza:

"mindenki makszimum a megyeszékhelyig utazzon"

Ok kezdd el! Mutass példát! És rögtön nem a Bp-i ingatlanárakkal kell foglalkoznod!

2018. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni ha révén ott vannak a munkahelyek a vásárlók is ott vannak és vonz mindent. Egyedül szervezzem át az egész országot. Feladod a leckét.. csak ezt nem nekem kellene.
2018. júl. 26. 08:40
 9/31 A kérdező kommentje:
Pl Győrben is piszok drágák lettek az ingatlanok hirtelen. De még van pár megyeszékhely ahova mehetne nagy gyár ami köré jöhetne közepes meg kicsi meg makró és rengeteg munkahely
2018. júl. 26. 08:41
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
De hát most mondod, hogy Győrben is felmentek az árak. Ha egy városban lesz oktatás, munkahely, szórakozás, akkor az ingatlanárak is fel fognak menni.
2018. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!