Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vèlemènyetek? Melyik magyar...

Vèlemènyetek? Melyik magyar pàrttal szimpatizàljak?

Figyelt kérdés

Kèt hete töltöttem be a 18-at.

Eddig nem foglalkoztatott a politika,de úgy döntöttem kiveszem a rèszem a szavazàsokból a jövőkben,de fogalmam nincs melyik pàrt az amelyik jót akar az embereknek.


Olvasgattam itt elèg sok szitkozódó,gyűlölködő hozzàszólàsokat,irónikus kèrdèseket a politika tèmakörben,ès bevallom azon gondolkodtam,hogy ezek a felnőttek szavaztàk meg,hogy hogyan èljenek a jövőben milliók ebben az orszàgban?


Előttem az èlet ès nem szeretnèm azt,hogy tönkretegyèk a mostani 30-40-50-60 èvesek azzal,hogy èrtelmetlenül szavaznak,vitatkoznak,így èn a szavazatommal akarok hozzàjàrulni azzal,hogy szebbè,jobbà,biztonsàgosabbà tegyem a jövőmet.



Mielőtt eszedbe jutna kitalàlni,hogy ez a kölyök csak trollkodik,felhívom a figyelmed rà,hogy nem vagyok troll!


Nem kèrek köpködő,negatív leszólàsokat!

Azt tartsd meg a kocsmai haveroknak,ellensègeidnek,rosszakaróidnak.


Normàlis felnőtthöz mèltó vàlaszt vàrok tőled.Legalàbbis ha felnőttnek tartod magad.


Az önjelölt magyar nyelvtan tanàr huszàrok kímèljenek a kötekedèsükkel a fogalmazàsom ès a helyesíràsommal kaocsolatban!


Csak a kèrdèsre kèrek vàlaszt.

Köszönöm.


2018. júl. 26. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Hallgass a szívedre, szavazz a Fideszre!
2018. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Javaslom az utolsó 30 év történelmének tanulmányozását, nézd meg a gazdasági adatokat, a neten van bőven anyag a döntéshez.
2018. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Most komolyan itt vársz erre választ? Az egyik az Lmp-t a másik a Jobbikot harmdik a Fideszt és így tovább fogja ajánlgatni. És ez alapján fogsz majd tudni dönteni? Az könnyen kideríthető melyik párt mit képvisel. Nézd meg és válaszd amelyik szimpatikus.
2018. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
A választások előtt voltak ilyen tesztek, érdemes megnézni őket. Ha Google-ba beírod, hogy kire szavazzak, ki is hozza.
2018. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Na, 4 év múlva lesz a következő érdemi választás (EU-s nem annyira az, önkormis végképp nem) akkora 22 leszel, addigra talán kérdés nélkül is megy majd. Amúgy meg a tetteket nézd, ne az ígéreteket, ígérgetni mindenki tud. És amelyik párt még nem volt kormányon, ott is megnézheted, mennyire van rend a saját pártján belül. Ha ott nem tudnak rendet tartani, mi lenne, ha az országot irányítanák?
2018. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Azok mögött a manipulatív tesztek mögött konkrét pártok vagy háttérembereik állnak, azt semmiképp nem ajánlanám. Ígéretekre "építenek".
2018. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
16%
Egymillió Fideszes nem tévedhet, csakafidesz!
2018. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Csak a Fityesz.
2018. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Figyeld a vezért,

szard le az egészt.

2018. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Csak van már egy kialakult világnézeted 18 évesen? Csak tudod, hogy mit akarsz?


Itt ez a sok kütyü, internet meg a többi, ma már igazán nem nehéz információhoz jutni. Mi mondjuk meg mit gondolj?


Vannak pártok, programok, van aki égre - földre esküszik az egyikre, a másik vérthány ugyanarra.

2018. júl. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!