Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vèlemènyetek? Melyik magyar...

Vèlemènyetek? Melyik magyar pàrttal szimpatizàljak?

Figyelt kérdés

Kèt hete töltöttem be a 18-at.

Eddig nem foglalkoztatott a politika,de úgy döntöttem kiveszem a rèszem a szavazàsokból a jövőkben,de fogalmam nincs melyik pàrt az amelyik jót akar az embereknek.


Olvasgattam itt elèg sok szitkozódó,gyűlölködő hozzàszólàsokat,irónikus kèrdèseket a politika tèmakörben,ès bevallom azon gondolkodtam,hogy ezek a felnőttek szavaztàk meg,hogy hogyan èljenek a jövőben milliók ebben az orszàgban?


Előttem az èlet ès nem szeretnèm azt,hogy tönkretegyèk a mostani 30-40-50-60 èvesek azzal,hogy èrtelmetlenül szavaznak,vitatkoznak,így èn a szavazatommal akarok hozzàjàrulni azzal,hogy szebbè,jobbà,biztonsàgosabbà tegyem a jövőmet.



Mielőtt eszedbe jutna kitalàlni,hogy ez a kölyök csak trollkodik,felhívom a figyelmed rà,hogy nem vagyok troll!


Nem kèrek köpködő,negatív leszólàsokat!

Azt tartsd meg a kocsmai haveroknak,ellensègeidnek,rosszakaróidnak.


Normàlis felnőtthöz mèltó vàlaszt vàrok tőled.Legalàbbis ha felnőttnek tartod magad.


Az önjelölt magyar nyelvtan tanàr huszàrok kímèljenek a kötekedèsükkel a fogalmazàsom ès a helyesíràsommal kaocsolatban!


Csak a kèrdèsre kèrek vàlaszt.

Köszönöm.


2018. júl. 26. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
2018. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak a Fidesz!
2018. júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia, maga az alapgondolatod nemeslelkűségről tanúskodik és ezért respect. (Nézd el, hogy ez az első mondatom sem konkrét válasz a kérdésre).

Sajno nálunk az a legnagyobb baj, hogy kb olyan költői a kérdés, mint a "melyik ujjamba harapjak" vagy a "mit egyek, szart vagy fost". Nálunk nincs olyan hiteles szereplője a politikának, amivel akivel teljes egészében szimpatizálni lehetne. Mindegyiket csak a hatalom meg a zsebtömködés érdekli, holott ők a nép szolgái elvileg. Ezzel szemben meg önkényurak.

Nálunk eleve a rendszerváltás utáni második ciklustól (még nem is éltél) két szereplő van és felváltva villognak, mint a fénysorompó. De újat, hiteleset, jót, valódi értéket egyik sem képvisel. Sajnos én így látom, már teljesen fásult és kiábrándult vagyok.

De ha benned van affinitás, figyeld a híreket, olvass az eddigi történésekről, bogarássz archívumokat stb. Hitelesebb lesz az összképed, mintha valaki megmondaná neked a frankót...

2018. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Javaslom az utolsó 30 év történelmének tanulmányozását, nézd meg a gazdasági adatokat, a neten van bőven anyag a döntéshez."


Nos, ha megnézed. egyből lepontozták - látod itt kell keresni! Ellenzéknek fáj ám az igazság! Mit gondolsz, miért lett megint 2/3, immár harmadszor? Mert a többségnek elege lett a népnyúzó, eladó, eladósító kormányzatból. Mindent megtalálsz a neten, javaslom a 2002-2010-es évek közötti időszak tanulmányozását - 2006-os választási csalás, valódi korrupció, ezer milliárdok eltűnése, állami vagyon eltűnése, állam, lakosság, önkormányzatok, kórházak eladósodása - minden benne van. Csak keresni kell! Javaslom, kezd az öszödi beszéddel! Ez volt az a pont, ahol a balliberális oldal lába alól kicsúszott a talaj, ezért nem tud talpra állni. Mondhatni, minden ott kezdődött.


[link]

2018. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13 vagyok, én felpontoztam a 2est mert teljesen igaza van
2018. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szimpatizálni egyikkel se. Ne légy olyan, mint az említett szitkozódó hozzászólók! Fanatikusok megtalálhatóak mindegyik pártnál.

Viszont szavazatodat mindenképp tedd meg. Azon párt mellett, ami a legközelebb áll az ideológiádhoz. Viszont ne feledd, tökéletes párt nincs, hogy az eszméid teljes mértékig egyezzen azzal.

2018. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindegyik párt szimpatizánsa azt mondja, hogy szavazz az "ő" pártjára, ne a másikéra. Ha pedig ki akarsz maradni az egészből, és inkább nem szavazol egyikre sem, akkor meg mindegyik rád száll. Itt is, ha a Fideszre szavazol, lepontoznak 10%-ra. Ha nem akarsz egyikre sem szavazni, lepontoznak nullára. Ez így működik.
2018. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kotkodács, kot kot kot kot kodács, kotkodács.
2018. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mint néhányan említették, a válasz a múltban keresendő. Neked kell meggyőződésre jutnod, nem dönthet senki helyetted. Tudod, mi volt az elmúlt időszakokban, a miértekben ott a válasz. Figyelj, férjet/feleséget se tudsz ezen az alapon találni, ha nincs róla egy világos képed, hogy mit akarsz.
2018. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!