Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Polgár Tamás alias Tomcat...

Polgár Tamás alias Tomcat valóban Perú-ba menekült a hatóságok elől?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jerryt kergette odáig!
2018. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet tudni, lehet csak színjáték az egész.

Bár a háttérben (gondolom a most feltöltött videóra gondolsz) nem európai szabványos hálózati dug aljzat van, és az ajtó kilincse se túl gyakori az EU-ban.

Aztán lehet csak megtévesztés az egész, bár amilyen szinten megrángatták őket, nem csodálnám ha szeptemberi ítélethirdetésig kint tartózkodna Peruban (vagy utána végleg ott élne)

Azt tegyük hozzá, hogy nem menekült sehova mert még nem hirdettek ítéletet, inkább csak felkészül a legrosszabbra.

2018. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán elhagyhatja az országot, ha ilyen volumenü vád van ellene? Hogy adhatnak neki útlevelet?
2018. júl. 29. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem színjáték ,de vicces.Mindig is szeretett gúnyt űzni a hatóságokból.
2018. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez csak pletyka. Én legalábbis semmiféle bizonyítékot nem találtam erről. Nemrég egyébként még arról szólt a fáma, hogy Kanadába menekült.
2018. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Valójában éli mindennapjait kis hazánkban.
2018. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Jó ez a magyar törvèny,tènyleg jó!

Polgàr Tamással úgy bànnak mint egy bűnözővel pedig nem lett milliàrdos.

Mèszàros Lőrincet senki nem jelenti fel,mert feltűnően hamar milliàrdos lett

Jó ez a magyar törvèny,tènyleg jó.

2018. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

#7 Azért azt ne felejtsd el, hogy Tomcatnek van egy elég mozgalmas múltja.

Mindig kereste a bajt és meg is találta, millió eljárás folyt ellene állandóan.

Aktív időszakában anno rendszeresen bomber dzsekiben mentek ki radikalizálódni a tömegbe szándékosan provokálva az ott lévőket.

A cigány ellenességéről meg nem is beszélve, mindenki aki ismeri tisztában van vele.

Évtizedek óta be akarják már varrni a hűvösbe, idő kérdése volt csak mikor találnak rajta fogást.

Én azt mondom ő bäszta el mert tudta nagyon jól, hogy a legkisebb szarságra is egyből kapnak majd, és a lehető legnagyobb büntetést szabják majd ki rá.

Neki a háttérben kellett volna maradnia, és akkor talán még mindig menne a Tolvajkergetők (az egyik legkedvencebb sorozatom volt..)

Amúgy én örülnék a legjobban ha mázsa szám lennének ilyen emberek mint ő, de ennek a kurvä nagy liberalizmusnak köszönhetően egy tolvaj bűnöző drogos vallomása mindenek felett áll, sajnos.

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb cigányt akit elkaptak bringa lopás közben videó felvétellel bizonyítva, másnap, de legkésőbb 72 óra után kiengedték.

2018. júl. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ez a Peru tuti kamu. Tomcat nem szorul rá, hogy elmeneküljön a hatóságok elől, nem olyannak ismertük meg!
2018. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk a mögötte látható konnektor aljzat tényleg a "B típus", ami például Peruban is szabvány.

[link]

2018. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!