Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Polgár Tamás alias Tomcat...

Polgár Tamás alias Tomcat valóban Perú-ba menekült a hatóságok elől?

Figyelt kérdés
2018. júl. 29. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

#8 Bár Tomcat nevét nem tegnap hallottam először (és akkor még hamar elkönyveltem egy provokátornak)

Jobban csak olyan 1-2 éve kezdtem foglalkozni vele a Tolvajkergetők kapcsán. Úgy látom, hogy bár itt-ott valóban nevezhető provokatívnak a viseljedése, vtajéppen nem tesz mást, mint ordító nagy igazságtalabságokra, jogsértésekre, álszent magatartásokra hívja fel a figyelmet.

Az ember hajlamos belesimulni abba az életbe, ani körülveszi, tudni sem akar arról, hogy mennyire hülyére veszi a rendszer, amiben él és mindenkit felforgatónak bélyegez, aki ezt a helyzetet nyilvánosan is megpiszkálja. Pedig jól teszi. Ha az eddigi ügyeit megnézed, igazából egyetlen általam ismwrt esetben sem követett el jogsértést (legfeljebb szabálysértést, bár az is erősen kérdőjeles), mégis folyamatos hatósági vegzálás az élete. Igen, sokszor volt előzetesben, de tudtommal még elítélni sem tudták.

2018. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

"Aktív időszakában anno rendszeresen bomber dzsekiben mentek ki radikalizálódni a tömegbe szándékosan provokálva az ott lévőket."


Valóban, az hogy valaki bomberdzsekit vesz, komoly radikalizálódás

2018. szept. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Tomcat amúgy nagyon nem olyan, amilyennek a média próbálja beállítani.


Tehetséges programozó, a demoscene-en belül tevékenykedik, ami kb számítógépes animáció készítés és olyan dolgokat csinál, amit nem sokat tudnak.


Én meglepődtem azon, hogy több nyelven folyékonyan beszél. Az angol az alap, de pl az egyik Tolvajkergetők epizódban oroszul szólalat meg, csak úgy spontán. Szerintem németül is tud egy keveset :)


Van vitakultúrája, tud érvelni. Kb olyan mint a Puzsér, akit szintén azért nem szeretnek, mert "mindig igaza van".


Bizonyos kérdésekben elég tájékozott, én pl csak néztem, pár youtube-on fellelhető videóban csak úgy a seggéből előrántott pontos információkat. Szóval olvasott a csávó. Ha hallgattad anno a Bombagyár rádiót, akkor tudod, hogy történelembből is sokat tud és harci járművek terén is tájékozott.


Amúgy sajnálom, hogy rátapadt a "náci" meg egyéb jelző a 2000-es évek légkörében véghezvitt akciói miatt. Ha ma tenné ezeket, akkor több százezer követője lenne (mondjuk volt is a Tolvajkergetők összehozásakor).


Megmaradt a lázadó korszakban, amolyan nyughatatlan, de nagyon kreatív. Én azt mondom példakép, akit megpróbált elkapni a gépszíj de nem hagyta.


Hé, Tomcat, ha ezt olvasod, akkor ne szállj annyira el magadtól

2018. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!