Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg nem értem, minek...

Tényleg nem értem, minek szavazták meg, ha egyszer a Fidesznek 2/3-a van és ők megszavazzák?

Figyelt kérdés

akár akarják akéár nem tök mindegy hogy szavaznak-e egyáltalán, nem?

[link]



2018. júl. 31. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs ellenzék, felejtsétek el. Amit most annak csúfolnak, az csupán egy délibáb, amit a fidesz irányít. A szerepük csupán a demokrácia látszatának fenntartása.
2018. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
444.hu-tól mit vársz?
2018. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 mi köze ennek a 444-hez áruld már el! Egy köztudott dolgot írtak meg...
2018. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Árulja már el valaki, hogy miért szavazták meg? Miközben úgy állítják be, hogy nem is szerették volna, ami nyilván álszent, de akár látszat, akár nem, miért kellett megszavazni, amikor nélkülük is meg lett volna szavazva, nem? Vagy nincs 2/3? vagy aki nem szavaz, az nem kap emelést?
2018. júl. 31. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:

A válasz ott van az általad linkelt cikkben.:)

"Mint kiderült, a kormánypárti képviselők beterjesztettek egy olyan javaslatot is, ami leginkább a listán mandátumot szerzett képviselőket sújtotta volna, és mivel az ellenzéki pártok frakcióiban ők vannak többségben, a képviselőcsoportok az eddiginél jóval kevesebbet költhettek volna a működésükre vagy vidéki irodák bérlésére."

2018. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor mi van? nem érted, hogy aFidesz meg akarja szavazni, tehát meg lesz szavazva, tehéát nincs is zsarolás, azaz tök mindegy, mert lényegtelen. Nem értem, te mit nem értesz?
2018. júl. 31. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hibás a gondolatmeneted. Szerinted a Fidesz egymaga is megszavazhatta volna, ezért nem volt szükség az ellenzékre, tehát a zsarolásra sem volt szükség.

A mutatvány ott bukik, hogy a valódi cél nem is ez volt. Nyilván nem volt szükség az ellenzéki szavazatokra, a valódi cél az volt, hogy az ellenzék, illetve az ellenzékiek vitorlájából kifogják a szelet (megszavazták maguknak az emelést, nekünk semmi közünk hozzá). Ráadásul így még a maradék becsületéből is veszített az ellenzék, így már viszont volt értelme a zsarolásnak.

2018. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!