Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért van anny mi ember aki utálja saját a magyar embereket, történelmet és mindent ami magyar?

Figyelt kérdés

Ez a nép miért nem büszke? Lenne temérdek okunk büszkének lenni, mégis azt vesszük észre, hogy egy albán, szerb vagy román messze jobban szereti hazáját mint az itthoni balliberális hajlamúak.

Például egyedülálló nyelvünk, kultúránk van, szép történelmünk, és maga a fennmaradásunk, létezésünk egy csoda, hiszen európa összes népe el akart pusztítani minket.


2018. aug. 1. 08:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%

"hiszen európa összes népe el akart pusztítani minket"


Senki nem akart minket elpusztítani, ki kéne vizsgáltatni a kezdődő skizofréniát mert később ennek komoly szövődményei lesznek.


"Lenne temérdek okunk büszkének lenni, mégis azt vesszük észre, hogy egy albán, szerb vagy román messze jobban szereti hazáját mint az itthoni balliberális hajlamúak."


Nekik is megvannak a maguk öngyűlölő balliberálisai. Ezeknél a Balkáni vagy Kelet Közép Európai putri országoknál az öngyűlölet a pénz hiányból fakad, meg a csóróságból. A németeknél az öngyűlölet a náci múltból jön, a franciáknál, briteknél meg a többinél a gyarmati múltból. Sőt én azt vettem észre Nyugaton sokkal több ember tagadja le az állampolgárságát és szégyelli hogy francia, brit vagy német mint nálunk. Sőt én olyan nyugatival is találkoztam neten aki magyarnak adta ki magát pedig egy kukkot nem beszélt magyarul, meg olyan is volt hogy magyar adta ki magát angolnak szóval sok nyomi van. A magukat liberálisnak hazudó öngyűlölő, beképzelt, elitista pszichopatákkal meg nem kell foglalkozni, szép lassan lelépnek innen és nem rontják tovább a levegőt.

2018. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
aczel gyorgy kulturpolitikaja
2018. aug. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
10%
"miért van anny mi ember aki utálja saját a magyar embereket, történelmet és mindent ami magyar" - nem tudom, mennyi az annyi, de van egy sejtésem, hogy ezek zöme hajdani migráns, akik nem tudtak/akartak magyarrá válni.
2018. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
76%

Én azért nem vagyok büszke, mert a felfogásom szerint nincs mire annak lenni? Te vagy én.. mi nem csináltunk semmit. Mások munkáját meg aztán nem nagy kunszt mutogatni. Ezenfelül is rengeteg dolog amire így büszkék az emberek számomra nem olyasmi a mire büszke lennék? Túl sok kegyetlenkedés. vér stb.. és miért? egy darab földért. Mármint szép darab, de például ha egyben maradtunk volna ausztriával most az életszínvonal valószínűleg sokkal magasabb lenne átlagosan, mint amilyen. Lehet németül beszélnénk, igen, de igazából nem hiszem, hogy sokakat zavarna hiszen abba születtünk volna bele.


Na mindegy nekem mindegy, hogy van ma, úgysem lehet a múltat megváltoztatni. Véleményem szerint arra legyél büszke, amit te vagy a szeretteid elértetetek. Esetleg a ma élő embertársaid ha ismeretség nélkül akarsz büszkélkedni. Nincs értelme. És hol a határ? Meddig lehet történelmi eseményekre verni magunkat? Visszamehetünk az emberiség kezdetéig? Mert akkor tényleg fényes a történelmünk. Vagy mikor még szibériánál élt a magyarság? Esetleg mielőtt külön vált a helyiektől, mert akkor akár a mai szibériaiakra is lehetünk büszkék. Sok közünk ugyan nincs hozzájuk, de ha megnézed hogy néztek ki az ősmagyarok, hozzájuk sem sok.


Nem tudom történelmileg mennyire vagy képben, de az "európa összes népe el akart pusztítani minket" kommentből arra következtetek, hogy nem nagyon. A magyarság alapból mikor bejött a kárpát medencébe, helyből elkezdett "keveredni" a helyi szláv népekkel, később aztán a tatárjárás alatt, pestis alatt stb szinte kihalt a népesség. Be kellett telepíteni más nemzetiségű embereket, hogy ne legyen üres az ország. ez csaknem 1000 éve volt. Azóta keverdtek tovább ezek a népek és mára már alig valaki, ha egyáltalán bárki őrzi az ősmagyar jegyeket tisztán. Szóval ezen a ponton kérdezhetjük meg, hogy mi tesz valakit magyarrá valójában?


A gének? Mert akkor híreim vannak.

Az hogy itt születtünk meg? Mert akkor a vándorló szír migránsok akiknek esetleg itt születik gyermeke útközben is hívhatnák a gyermeküket magyarnak. Most lehet mondani, hogy de neem mert mi magyar szülőkhöz születtünk... Igen? Ha visszamennénk az időben, meddig kéne menni, hogy találjunk egy foltot ezen a logikán? nem sokáig.


Egyikünk sem ősmagyar, magyarok vagyunk, mert a társadalom feloszlása és kidolgozása ezt a címet aggatta ránk. Nem harcoltunk egyetlen szabadság harcban sem. Azok azok az emberek voltak akik előttünk hívták magukat magyarnak. Épp ellenkezőleg. Mi elnézzük, hogy korrupt vezetők irányítsák az országot, hogy éhbérért dolgozzon a dolgozni képes lakosság több, mint fele, hogy nevetséges nyugdíjakkal szúrják ki szüleink szemét miközben ők egész életükben keményen dolgoztak azért a pénzért. Hogy politikusok akik úsznak a pénzben olyanokat nyilatkozzanak hogy 47ezer forintból meg lehet élni. Hogy milliárdokat tegyünk futball stadion építésbe miközben a fizetések jócskán az európai átlag alatt állnak. Petőfiék forognának a sírjukban ha tudnák miért adták az életüket. Épp ezért mégcsak jogunk sincs büszkének lenni arra amit ők elértek. Hiszen mi vagyunk a sehonnai bitang ember ki most ha kell, nem hogy halni nem mer, de csinálni sem képes semmit. Kivéve persze ha az internet adó a tét. Na azt már nehogymár

2018. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%
Én elég kevés ilyennel találkozom. Azzal viszont rendszeresen, hogy ha valaki nem egyoldalúan vizsgálja a történelmet és nem azt hangoztatja, hogy a magyar a világ legjobb népe arra rögtön rásütik, hogy magyar ellenes és hasonlók...
2018. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
35%

Talán az elmúlt 20 év miatt van mit szégyelnünk, amivé váltunk. Azért most sokan lefognak pontozni, de legyen annyira nem izgatnak.


Bulgáriában Március 3-án tartották a Függetlenség napját, ami nemzeti ünnep. Bolgár ismerősöm ott mutogatta a videókat képeket, hogy fiatalok és idősek együtt szórakoztak, tüzijátékot lőttek, szólt a zene és ment a tánc. Ekkor igen szégyenkeztem, hogy két hét múlva majd azt mutogassam neki, hogy hivatalos koszorúzások és a párt gyűléseket, hogy ki hány embert tudott mozgosítani? Miért nem tudunk simán ünnepelni együtt magyarként, amikor a politikusok nem üzengetnek, nem helyezik bele mai helyzetbe. Mondjuk Augusztus 20-án, kimennek politikusként a hivatalos zázsló felvonásra, utána haza mennek és családjukkal töltik, mint magánember elmennek a városba, élvezik a programokat és nem posztolnak semmit a közösségi médiában, nem beszélnek Sorosról, migránsokról, korrupcióról, kormányváltásról, bukott ellenzékről, stb.


Szerintem egy évben azt a 12 napot igazán kibírhatnák ezek nélkül, gondolok itt Március 15, Október 23, Karácsony, Pünkösd, Húsvét, Augusztus 20, Szilveszer és Újév napjára.

2018. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
24%

Egyfajta demenciával közdenek az ilyenek, ez mellett tiszta fusztráltak. Jó példa gyanánt szolgálnak az idegyűlt mintapéldányok! ;)

(Egyébként a túlzott büszkélkedés és a folyamatos fröcsögés közt van normális köztes is.)

2018. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%

"Én elég kevés ilyennel találkozom. Azzal viszont rendszeresen, hogy ha valaki nem egyoldalúan vizsgálja a történelmet és nem azt hangoztatja, hogy a magyar a világ legjobb népe arra rögtön rásütik, hogy magyar ellenes és hasonlók..."


Igen, szóval aki nem szereti a magyarokat, az azért teszi, mert tudja, hogy milyen rosszindulatú, gyűlölködő nép. Ezt könnyen megtapasztalhatja bárki, elég, ha elmegy iskolába, a munkahelyére dolgozni vagy például valami hivatalba a dolgát intézni. Sokszor az is elég, ha kilép az utcára.

2018. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
12%
Oezagh nevű felhasználó, süt a megfogalmazásodból, hogy nem vagy magyar. Rólad és társaidról beszélek, mint hajdani migránsokról, akik nem akarnak magyarrá válni.
2018. aug. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

#19

Miért nem zsidózol, mint egy igazi, bátor széljobber? :)

Hmm?

2018. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!