Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon miért van anny mi ember aki utálja saját a magyar embereket, történelmet és mindent ami magyar?

Figyelt kérdés

Ez a nép miért nem büszke? Lenne temérdek okunk büszkének lenni, mégis azt vesszük észre, hogy egy albán, szerb vagy román messze jobban szereti hazáját mint az itthoni balliberális hajlamúak.

Például egyedülálló nyelvünk, kultúránk van, szép történelmünk, és maga a fennmaradásunk, létezésünk egy csoda, hiszen európa összes népe el akart pusztítani minket.


2018. aug. 1. 08:18
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

9


Nincs normális életkörülményed? Költözz Afrikába, Mianmarba vagy Venezuelába és azután nyilatkozz. Még mindig benne vagyunk a felső 10 %-ban nem értem mi ez a nyavalygás.

El lehet költözni Luxemburgba ha esetleg nagy kényelemre vágysz.

2018. aug. 1. 15:07
 22/34 anonim ***** válasza:
83%

"Nincs normális életkörülményed? Költözz Afrikába, Mianmarba vagy Venezuelába és azután nyilatkozz. Még mindig benne vagyunk a felső 10 %-ban nem értem mi ez a nyavalygás.


El lehet költözni Luxemburgba ha esetleg nagy kényelemre vágysz."


Szóval legyünk büszkék történemünkre, kultúránkra, nyelvünkre stb, de ne akarjunk jobban élni a saját országunkban?

2018. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
12%
#20, ez az uszítás jellemző rátok, hogy utána antiszemitizmusról sivalkodjatok. Szánalmas!
2018. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

22


Az életkörülményeid nem rosszak világviszonylatban. Hálásnak kellene lenned az országnak, hogy nem egy harmadik világbeli ország szintjén élsz, nem éhezel, nem szomjazol, van egészségügy, nem robbantják fel a házad, van közbiztonság, nincs terrorizmus, maffia es a többi.


De persze könnyebb a németeket meg franciákat irigyelni. Inkább tegyél azért hogy az ország még jobb szintre jusson. Légy politikus vagy nagybefektető, hozz létre munkahelyeket stb.


Nuygaton sem a semmiből lett a jó életszínvonal, megdolgozott érte az egész nép, nem várták a sült galambot.

2018. aug. 1. 17:08
 25/34 anonim ***** válasza:
61%

Önsorsrontó, önsajnáltató, gyűlölködő, irigy, gyáva nép vagyunk. Mégis mire lennék büszke? Nem tettem semmit azért, hogy ide szülessek, nem az én érdemem. Magyar állampolgár vagyok, ugyanolyan vegyes felmenőkkel, mint bárki más ebben az országban, ugyannyira magyar, mint azok, akik azt állítják, hogy az őseik a Szíriuszról jöttek; még akkor is, ha a saját honfitársaim ész nélkül fröcsögve hazaárulónak titulálnak, amiért nem osztom a nézeteiket.


A nyelvünket nagyon szeretem, a kultúránkhoz és a történelmünkhöz viszont korántsem viszonyulok olyan romantikus nosztalgiával, mint a jobbos nagymagyarok. Nem véletlen, hogy még a híres tudósaink zöme is külföldön vált elismertté, mert itthon erre sincs esély. Utoljára talán száz-százötven éve lehetett azt mondani, hogy virágzott az ország, azóta csak marjuk egymást és ott teszünk keresztbe egymásnak, ahol csak lehet, mert dögöljön meg a szomszéd tehene is. Képtelenek vagyunk élhető társadalmat működtetni, sőt, meg sem akarjuk próbálni, mert picsogni egyszerűbb.

2018. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
Látom szépen összefújta a szél az antimagyar szemet, és miközben az elvtársak felszázalékolják egymást, meg nyomogatják a pirosat. :D
2018. aug. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
66%

Azt hiszem én olyan ember vagyok amiről a kérdező ír, bár nehéz kivenni a zagyva írásából.


A kérdésre a válasz, azért mert eleve nem vonz és nem érdekel a magyar kultúra, és nem találok semmit amire büszkének lehetne lenni a magyarságban, illetve a nép alapvető mentalitásával sem tudok azonosulni, meg alapból nem szorult belém "nemzeti érzés".

Véleményem szerint, mindenki ahhoz a kultúrához tartozik amit a legjobban magáénak érez.


Az pedig, hogy az altrightos érzelmek felemelkedése óta, hirtelen minden "nemzeti", "hazai", "mienk", "magyar", "fehérkeresztényeurópai" lett, és hogy a csapból is pirosfehérződ nemzeti érzelem folyik, odáig juttatott, hogy mostanra a hányinger kerülget ha meglátom hogy "nemzeti", "hazai" etc. etc. etc. Asszem egyszerűen megcsömörlöttem a sok propagandától, ezért "utálom", ahogy a kérdező írta, ezeket a dolgokat.

2018. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
66%

"Hálásnak kellene lenned az országnak, hogy nem egy harmadik világbeli ország szintjén élsz, nem éhezel, nem szomjazol, van egészségügy, nem robbantják fel a házad, van közbiztonság, nincs terrorizmus, maffia es a többi."


Hát én egy országnak soha semmiért nem leszek hálás, annyira nevetésges. Maximum az embereknek akik lakják, de maga az ország az olyan semmitmondó.


Nincs maffia? Hol élsz te a Rózsadombon?


Az, hogy nincs terrorizmus pedig egy dologra vezethető vissza mégpedig a világban betöltött szerepünkre.

2018. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

28


Költözz Mexikóba vagy Kolumbiába ha maffiát akarsz látni meg élő embernyúzást. Ne itthon panaszkodj.


Rendben akkor légy hálás a lakosoknak, hogy nem egy harmadik világbeli országbam élsz ahol nincs közbiztonság.

2018. aug. 2. 09:13
 30/34 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, attól hogy máshol rosszabb, itt még nem lessz jó.

Szereted az országot meg büszke vagy arra hogy magyar vagy? Jó neked, sok boldogságot hozzá.


De hogy mi értelme kérdezni valamit, aztán aki nem olyan választ ad ami a patrióta kicsi szived megnyugtatja, annak jól megpróbálni lenyomni a torkán a nemzeti érzelmeid, na azt nem értem mirejó...

Biztosíthatlak, senkit nem fog elönteni a szittyamagyar öntudat attól, hogy megmagyarázod máshol milyen szar.

2018. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!