Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Kálmán Olga &...

Igaz, hogy Kálmán Olga & Csintalan műsorait alig nézték?

Figyelt kérdés

Mindíg azt hallottam, hogy Kálmán Olga kimagaslóan népszerű és emiat hozták a HírTV-hez is havi 4 milliós fizetésésrt, tehát valamit kell érnie. Csintalanról is azt hallottam még az előző érában,hogy a műsorait sokan nézik. Erre most azt olvasni, hogy pár éve ennek ellenkezője lenne igaz [link]


Én is néztem Olga és Sandor műsorait, de csupán a kabaré kedvéért. Kíváncsi voltam, miféle lejárató dolgot találnak ki és hogyan tálalják, de ez csak a saját véleményem. Tudom hogy a médiában sok hír nem igaz, ezért kérdezem hogy mi igaz ezekből? Valóban Olgát és Sándort nem nézték/néztétek?


2018. aug. 2. 15:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Bocs még azt kérdezném, hogy a cikkben igazak-e ezek a sorok "És megint - például - Liszkay Gábor, Szikszai Péter vagy Mentes Katalin fogja jelenteni a Hír TV-t. " [link]


visszaáll minden a régibe ? Nem ismerem az új tulajokat, ők sem liberálisok?

2018. aug. 2. 15:37
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

"A pocsék nézettségi adatok és többmilliós fizetése miatt a Hír TV új vezetése kirúgta Kálmán Olgát."


Teljesen hihető, hogy emiatt rúgták ki.

2018. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem szoktam origós cikkekre hivatkozni de ez az állításuk igaz lehet
2018. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Az Origo nem hiteles. Kálmán Olga pedig az egyik leghitelesebb, legjobb riporter. Igaz, hogy nem Fideszes.
2018. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%

1. Az origo hiteltelen, nem érdemes onnan tájékozódni.


2. Kálmán Olga és Csintalan kirúgásának oka nem az alacsony nézettség volt.


3. Csintalan műsorát egyszer-egyszer láttam, rohadt unalmas volt, a betelefonálók alapján szinte kizárólag nyugdíjasok nézték.


4. Kálmán Olga műsora technikailag már jobb, viszont Olga személye kifejezetten idegesítő, ami számomra szintén nézhetetlenné tette a műsorát, ennek ellenére szerintem őt nézték bőven.

2018. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%

Kálmán Olga közel sem keresett havi 4 milliót, ez csak dezinformáció, amit te is tudatosan terjesztesz most.


Csintalan már sok évvel a G-nap előtt a HírTv-nél volt. Valahogy akkor nem zavarta a fideszeseket.


Teljesen mindegy, mennyien nézték eddig a HírTV-t, nem ezért adta el Simicska, hanem mert behódolt Orbánnak. Ahogy az is teljesen mindegy, hogy mennyien fogják ezután nézni, mert majd eltartják állami hirdetésekből, mint a TV2-t vagy pl. a Magyar Időket.

2018. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Csintalan és Kálmán Olga műsorait nagyon kevés FIDESZES nézte. Ez a kulcs szó kimaradt.
2018. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Csintalan egy köpönyegforgató, csúszómászó, hájfejű vén fax. Öt percig nem bírtam nézni.


Kálmán Olgára néha ránéztem, mert tetszenek az ilyen érett asszonykák. De ennyi, nem több.

2018. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

# 4/8 "Az Origo nem hiteles. Kálmán Olga pedig az egyik leghitelesebb, legjobb riporter. Igaz, hogy nem Fideszes."


Akkor miért nézték ilyen kevesen? Egyetlen szavazót sem tudott fogni a liberális baloldalnak. Véletlen lenne?


# 5/8 2. Kálmán Olga és Csintalan kirúgásának oka nem az alacsony nézettség volt."


Lehet a túl sok indokolatlan fizetés? 4 millió nettó az kb 8 bruttó havonta.


"4. Kálmán Olga műsora technikailag már jobb, viszont Olga személye kifejezetten idegesítő, ami számomra szintén nézhetetlenné tette a műsorát, ennek ellenére szerintem őt nézték bőven."


Engem nem idegesített, inkább szórakoztató kabaré volt az egyoldalú elfogultsága miatt, de ez csak az én véleményem. Technikailag valóban jobb volt, több spotlámpa, jobb vágások, jobb kamera


# 6/8 VKálmán Olga közel sem keresett havi 4 milliót, ez csak dezinformáció, amit te is tudatosan terjesztesz most."


Ezek tények : , a műsorvezető fizetése havi nettó 4 millió forint lesz, ami...a média világában is már-már amerikai csúcsgázsinak számít. ...a műsorvezető már régóta tárgyalt Simicskával."


[link]


Ő maga mondta [link]


Nem baj, ha simicska fizette ki, de azért szerintem ne tagadjuk le, iszonyat nagy lét kaszált Olga, amiért végülis joggal várhattak el nézettséget + szavazókat



KÉRDÉS : Lehetséges hogy a HírTV visszatér a régi józan, mérsékelt konzervatív irányvonalhoz vagy teljesen másfelé megy az irány?


K.oLGA hova megy dolgozni? Mit tudni?

2018. aug. 2. 17:40
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
Könyörgöm, ne az origot linkeld forrásként, mert az nem hiteles.
2018. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!