Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Kálmán Olga műsora a Hír tv-n secperc alatt megszűnt?

Figyelt kérdés
Ahogy odakapcsoltam ez a hír fogadott nyomban. Igaz nem volt annyira meglepő. Már eleve rossz választás volt a Hír tv-hez felvenni Kálmán Olgát.

2018. aug. 1. 16:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
ilyen az elet
2018. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Inkább az volt a fura, hogy eddig hogyan lehetett bárhol is műsora...
2018. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Rendkívül ellenszenves nőszemély, nem is csoda, ha rosszak voltak a nézettségi adatok (a legfrissebb hírek szerint). Én sose kapcsoltam oda, amikor ő volt látható.
2018. aug. 1. 16:53
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
inkább nézd a cseh2 öt
2018. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én a híradót, a Sznobjektívet, az Ázsiát, a Sorolót, a Felfedezőt, a Riasztást, a Panaszkönyvet, a Vetítőt nézem a Hírtv-n
2018. aug. 1. 17:00
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Kár volt nézned a Hír TV-t, mert nem sok maradt meg benned - vagy nem értetted meg.

Tény, hogy Kálmán Olgát nézni meglehetősen IQ igényes foglalatosság, aki Fássy Ádámon nevelkedett, annak meg különleges kihívás is.

2018. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nyugodj le, nézek mást is. Kálmán Olgát sose csíptem, ezért nem néztem. De a Hír tv-nek vannak más értelmes műsorai
2018. aug. 1. 17:37
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

62%


Akkor nézt az M1-et a migráncsozást, terrortámadást, POSVÁNYOSI PRÉDIKÁCIÓT!!!

2018. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
idejét sem tudom mikor néztem utoljára az állampárti televíziót
2018. aug. 1. 17:54
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

biztos vannak akik siratják.

leginkább azok az emberek akik megelégedtek a manipulált érv nélküli témák kibeszélésével.

faék egyszerűségű fröcsögések egy ellenszenves nővel, hát igen biztos a kifinomult értelmiségi réteg nézte csak.

anno az ATV-ről is pillanatok alatt ki lett gyomlálva, nem csodálkozok hogy a HÍR tvnek is elege lett belőle.

emlékszem mikor Vonát majdnem minden héten "meginterjúvolta" kb mint egy kis pincsikutya úgy nyalizott neki Olgika :D

2018. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!