Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon az egyetlen...

Magyarországon az egyetlen következetes és hiteles párt a Magyar Kétfarkú Kutyapárt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy hitelesek , de az ingyen sörre sajnos nem lehet tomegbazist építeni .
2018. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Inkább az egyetlen ellenzéki párt, amely hasznos is valamire nem csak a lopásra. :)

Én szimpatizálok velük, mert nincs más ellenzéki aki megérdemelné. Viszont nekik is vannak hibáik és ezt azért elferdítik. Ilyen a Máv bicikliút építés, ami nem tetszett. Önkényesen neki állnak és csinálnak valamit, de szóltak volna hatóságoknak, mávnak vagy bárkinek, ugyan. Figyu főnök, mi jót akarunk, megcsináljuk jól, ingyen és nem fogunk lopni és ezt nyilvánosságra hozni, ha elutasították/elfogadták akkor is nyernek...

2018. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hitelesnek hiteles de az inkább egy görbe tükör mintsem valódi párt. Bár annak tökéletes
2018. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
elfogult baloldaliként nem lehet hiteles viccpárt
2018. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

" az ingyen sörre sajnos nem lehet tomegbazist építeni "


Én tömegesen rájuk szavaztam emiatt.

2018. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Hat, az biztos, hogy az összes parlamenti partnál következetesebb és hitelesebb.
2018. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk, az is igaz, hogy " nincs túl magasan a léc"...
2018. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Következetesen és hitelesen agyamentek.
2018. aug. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom mire jók, mert humorosnak nem humorosak.
2018. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

HakapesziM, inkább neked nincs humorérzéked. Vagy jobb esetben csak MÁSFAJTA humort kedvelsz. Kinek Markos-Nádas, kinek Hofi, kinek Kovács András Péter, kinek Bödőcs Tibor, kinek a Laár pour l'art társulat, és még lehetne folytatni.

Én "kutyás" vagyok, és vannak olyan poénjaik, amik nekem nem tetszenek (vagy nem tartok humorosnak, ahogy tetszik), de ez van.


....


#1.:


Egyetértek, különösen, hogy utálom a sört.


Nade az örök élet (plusz húsz év), na az már valami, arra már lehet alapozni. Nem? ;)

2018. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!